Technosoul: Grandeur with DeepChord Live

Clubbing
Electronic Techno

Sobota, 04 listopada 2017
godz: 23:00

Jasna 1

ul. Jasna 1, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wzniosłość [rzecz.] (…) Pojęcie to szczególnie odnosi się do wielkości, z którą nic innego nie można porównać, znajdującej się poza możliwością obliczenia, zmierzania lub naśladowania. Wzniosłość często odnosi się do natury i jej bezkresu.

4. listopada Technosoul zaprasza na wydarzenie, jakiego dawno w Warszawie nie było: całą noc poświęcona będzie głębszemu techno, Wystąpi największa (obok Basic Channel) ikona dub techno, czyli Rod Modell aka DeepChord.

Main:
DeepChord, Echospace (Soma/Echospace/Modern Love – Detroit) LIVE
dot-dot LIVE
Michał Wolski LIVE
Dtekk
Essence

Przedsprzedaż na sobotnie wydarzenie zakończona
BIlety w cenie 35 zł dostępne będą na wejściu

Karnet z Siódmy Warszawski Salon Ambientu: 50 zł

Rod Modell to wywodzący sie z Detroit muzyk oraz artysta wizualny. Znany z pionierskiego podejścia w minimalistycznym i dubowym techno, gdzie w oryginalny sposób łączy sekwencyjne dubowe akordy z nagraniami polowymi oraz gęstym ambientem, starając się zakotwiczyć słuchacza w danym miejscu i czasie. Źródłem wielu inspiracji dla Modella jest późna noc i dźwięki jakie jej towarzyszą.

W chwili obecnej Rod Modell tworzy pod własnym szyldem jako – DeepChord, a także znany jest z udziału w przedsięwzięciach z innymi artystami – DeepChord Presents Echospace (Modell & Hitchell), Waveform Transmission(Modell & Troy). Oprócz dźwiękowych realizacji w stylistyce dub techno Rod Modell jest zaangażowany w muzykę ambientową pod firmowanym własnym imieniem (Roderick Julian Modell) projekcie oraz wspólnym projekcie Rod Modell & Michael Mantra. Drugim jego obliczem są realizacje wizualne oraz produkcja filmowa.

Jego podejście i pasję do tworzenia muzyki oddają własne słowa artysty: „Kocham tworzyć muzykę i bedę ją tworzył nawet jeśli nie będzie ona dochodowym przedsięwzięciem. Niektórzy ludzie lubią chodzić na ryby by się odprężyć, inni zaś grają w kręgle, a ja lubię bawić się syntezatorami. Mam nadzieję, że ktoś będzie chciał posłuchać tego co robię, jeśli nie, to będę tu o 3 nad ranem tworząc sekwencje po ciemku, popijając kawę oraz paląc drogocenne kadzidła” – TexturaSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Technosoul: Grandeur with DeepChord Live Warszawa

Let’s: koncert Decadent Fun Club

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00

Technosoul: Grandeur with DeepChord Live Warszawa

Pool Żartem Pool Serio

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00