Technics/Rediscover Music _ Wisła Edition _ Dj Squal x Praktyczna Pani

Clubbing
Technics/Rediscover Music _ Wisła Edition _ Dj Squal x Praktyczna Pani

Sobota, 31 lipca 2021
godz: 17:00

Miami Wars

Cypel Czerniakowski, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Technics/Rediscovery Music to cykl letnich imprez z udziałem czołowych dj’s, dla których gramofon to nieustannie instrument numer jeden.
Przed nami specjalnie wydanie wydarzenia, które rozgrywa się w przestrzeni warszawskiego odcinka Wisły.
Tym razem na płynącej iBarce usłyszymy Praktyczną Panią, która jest jednym z rezydentów cyklu oraz gościa z Krakowa – Dj-a Squala. Pojawią się też goście.
Pojawimy się tu i ówdzie – na bulwarach, plażach, łapcie pływającą barkę Technics między Mostem Gdańskim a Siekierkowskim.
Co więcej – wszystko możecie zobaczyć onilne – zapewniamy streaming z wydarzenia.
Squal
Dj, producent i organizator imprez pochodzący z Łodzi, od 2003r mieszka w Krakowie. Na scenie muzycznej działa od 1998 r. Założyciel Broken Music Theory i UK Basslines, współtwórca „Positive Formation”, i „Kliniki Pozytywnych Wibracji”, były rezydent klubu Cube, Ampstrong, oraz członek zespołu AXMusique. Muzycznie trudny do zdefiniowania, ponieważ w jego setach przeplata się funk, hip-hop, breakbeat, glitch hop, bassline i uk garage z drum’n’bassem, dubstepem i trapem.
Praktyczna Pani
Finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta, z tytułem mistrza Polski. Producentka muzyczna i autorka teksów, promotorka imprez.
W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów i mixerów. Jej muzyczne wpływy można określić jako romans klasyki z nieoczywistą elektroniką. Oryginalność i umiejętność wzbudzania emocji łączy z wysokim poziomem technicznym.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Technics/Rediscover Music _ Wisła Edition _ Dj Squal x Praktyczna Pani Warszawa

Charismatic

Śr, 22 września 2021
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →