Stir Crazy with Luke Fair!

Clubbing

Piątek, 29 czerwca 2007
godz: 0:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Luke Fair to reprezentant rozwijającej się kanadyjskiej sceny klubowej. Danny Howells i Deep Dish określili go mianem „bohatera przyszłości”, co świadczy o tym, że ma zadatki na gwiazdę wielkiego formatu. Oferuje klubowiczom swoje własne spojrzenie na eklektyczny house. Pełno w nim brzmień funky progressive, groovy house’u, techno i electro. Jego sety wyróżniają się, bo Luke ciąle pracuje nad poszczególnymi utworami.

Występował już na całym świecie, jako headliner w takich słynnych klubach jak Pacha (Buenos Aires), Bedrock (Londyn), Red Light (Paryż), Space (Miami) i The Womb (Tokyo), Soda (Athens), Colloseum (Macedonia), Zouk (Singapur), House Masters (Sao Paolo).

W ciągu ostatnich kilku lat, Luke skupił na sobie uwagę dzięki niezwykle różnorodnym dokonaniom studyjnym – od dubbed-out house’u po melodyjny progressive. Wszyscy od Sashy, przez Davida Moralesa, po Plump DJs umieszczają produkcje Luke’a w swoich setach. Dokonań Faira mogliśmy również słuchać w audycjach Essential Selection Peta’a Tonga. A w czerwcu usłyszymy go w PIEKARNI.