Space of Sound World Tour Poland

Clubbing
Deep house Electro House Minimal Tech House Techno

Sobota, 06 listopada 2010
godz: 22:00

Capitol

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Najpopularniejsze  kluby hiszpańskiej i światowych stolic.
Najgorętsze nazwiska sceny klubowej. Najpiękniejsza
oprawa wizualna jaką widziały house’owe imprezy – w tym
najlepsi tancerze prosto z Ibizy. Innymi słowy –
Space Of Sound World Tour with Simon&Shaker and
Oscar de Rivera  – już w najbliższą sobotę w Capitolu! 

Projekt Space of Sound narodził się 16 lat temu w Madrycie. Na imprezach cyklu występują niekwestionowane  gwiazdy sceny klubowej  –  Faithless, Tiesto, Simon&Shaker, Paul Van Dyk, Oscar de Rivera , Fatboy Slim, Armin van Buuren i wielu innych.  Imprezy spod znaku SPS swój bezprecedensowy sukces zawdzięczają przede wszystkim idealnemu połączeniu muzyki, obrazu i animacji. Bo Space of Sound to nie tylko sety z najwyższej półki, ale także niepowtarzalny spektakl tańca profesjonalnych tancerek i tancerzy. Ich kolorowe, awangardowe show, umiejętności i oryginalność ustalają światowe trendy imprezowych opraw.  Czyli w sam raz dla nas. Dlatego właśnie w  sobotę Space of Sound zagości w Capitolu –  duet Simon & Shaker oraz Oscar de Rivera, supportowani przez Glassego i wspierani przez grupę tancerzy z Ibizy sprawią, że długo pamiętać będziecie ten wieczór.
Więcej o SPS : http://spsworldtour.pl

 

SIMON&SHAKER, czyli producencki duet Simona Garcii i Karima Shakera, wydał już przeszło 50 produkcji – tak nagrań autorkich jak i remixów dla najbardziej prestiżowych wytwórni – Global Underground, Ministry of sound, Stealth, Electronic Elements, Blackhole czy Armada.  Uwielbiani przez krytyków i publiczność, zaskarbili sobie także uznanie największych gwiazd światowej sceny klubowej – ich house’owe i trance’owe  kawałki znajdują się w setach Deep Dish, Armina Van Buurena, Pete’a Tonga, Tiesto, Lee Burrdige czy Paula Van Dyka.  Jako DJe Simon&Shaker słyną z oryginalnego stylu i idealnego zgrania, cenionego przez publiczność najlepszych klubów na świecie.

 

OSCAR DE RIVERA w ciągu 16 lat klubowej kariery stał się niekwestionowaną gwiazdą sceny klubowej, z dojrzałym, rozpoznawalnym stylem. Nieustannie rowijając swoje umiejętności i poszerzając spectrum muzycznych zainteresowań, jednocześnie potrafi dostosowywać swoje sety do gustów publiczności klubu, w którym akurat gości. Zza jego Djki usłyszymy tak deepy, electro, minimale i tribale, jak i undergroundowe odmiany house’u.  Uwielbiany w Hiszpanii i na świecie jako DJ, jest także szanowanym promotorem, producentem i prezenterem radiowym (Loca FM).  Jego osobowość i umiejętności doceniła publiczność Nowego Jorku, Bostonu, Miami Tokyo, Osaki, Moskwy, Tel Awiwu, Mexico Cuty, Lizbony i wielu innych imprezowych stolic. W sobotę oczaruje także i Warszawę.

 

GLASSE to jeden z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych polskich DJ’ów , do tego  prezenter radiowy, współtwórca legendarnego cyklu imprezowego Import !, promotor i animator polskiej sceny klubowej. Za gramofonami po raz pierwszy stanął  w 1996 roku, od tego czasu zagrał we wszystkich najważniejszych klubach w Polsce i wielu za granicą (m.in. w Londynie, Pradze, Tokio i Sztokholmie). Muzycznie zaczynał od fascynacji vocal housem, soulful i funky, by dziś swoje sety klasyfikować jako tribal dirty house. 

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Space of Sound World Tour Poland Warszawa

999: STAUB X COM

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 23:00