SOHN

Clubbing
Electronic Pop / Rock

Środa, 09 maja 2018
godz: 19:00

Palladium

ul. Złota 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert SOHN! Artysta po fantastycznie przyjętym występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka wróci do Polski 3 listopada, by zagrać samodzielny koncert w warszawskim Palladium!

SOHN to przede wszystkim multiinstrumentalista i producent. Już pierwszy singiel (“The Wheel” z 2012 roku) przyniósł mu uznanie i zainteresowanie portali takich jak Pitchfork i The Fader. Dzięki debiutanckiemu albumowi SOHN stał się jednym z najbardziej ekscytujących artystów sceny elektronicznej. Od chwili debiutu w 2010 roku porusza się na styku niezależnego R&B, popowej ballady i wrażliwej elektroniki. Dla kultowej wytwórni 4AD nagrał dwa bardzo dobrze przyjęte albumy – „Tremors” z 2014 roku i tegoroczny „Rennen”. Komponował nawet dla Rihanny, remiksował The Weeknd i Disclosure, ale jego delikatne, pełne duszy piosenki bliższe są nagraniom Jamesa Blake’a i Jamiego Woona. Muzycznie SOHN postanowił być powściągliwy w kwestii produkcji, ograniczając utwory do trzech podstawowych elementów. Jego celem było znalezienie głównych elementów kompozycji i upewnienie się, że nagrywa tylko najmocniejszy materiał, który obroni się sam, bez magii studia nagraniowego. „Bardzo starałem się, aby nie ‘przeprodukować’ piosenek i nie zrobić ich w sposób zbyt skomplikowany. A myślę, że miałem do tego tendencję w przeszłości. Do budowania brzmień z wielu warstw. Teraz przekonywałem sam siebie, by dodawać tylko trzy elementy, które sprawią, że będę pewny, że dana piosenka jest wystarczająco dobra sama w sobie.” – mówi artysta. Sprzedaż biletów na koncert startuje w najbliższy poniedziałek, 17 lipca, o 10:00!Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

SOHN Warszawa

Guzior + ReTo / 22.03 / Warszawa

Pt, 22 marca 2019
godz: 20:00

od 50 PLN
SOHN Warszawa

Księżyc na Jasnej

Pt, 22 marca 2019
godz: 19:30

SOHN Warszawa

J1 | Anetha (Blocaus / Paris)

Pt, 22 marca 2019
godz: 23:00

SOHN Warszawa

Revive Festival 2019

Sb, 23 marca 2019
godz: 21:00

od 79 PLN
SOHN Warszawa

Drugi Księżyc na Jasnej

Sb, 23 marca 2019
godz: 19:30