Sofi Tukker

Koncerty
Sofi Tukker

Poniedziałek, 25 marca 2019
godz: 19:00

Proxima

ul. Żwirki i Wigury 99A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Otwarcie drzwi 19

Sofi Tukker po raz pierwszy w Polsce

Sofi Tukker to nowojorski duet, który poznał się przypadkowo podczas uniwersyteckiego przedstawienia, w którym oboje występowali. Ich pierwsza napisana wspólnie piosenka „Drinkee” viralowo rozeszła się po sieci, co zaowocowało nominacją do Grammy i to na długo przed wypuszczeniem debiutanckiego albumu. Dotychczas utwór został odsłuchany ponad 55 milionów razy na samym Spotify i uzyskał status międzynarodowego hitu zdobywając szczyty list przebojów na całym świecie. Na fali sukcesu zespół wydał uznaną przez krytyków i fanów EPkę „Soft Animals”, a ich kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa.

Kolejny rok w karierze Sophie Hawley-Weld i Tuckera Halperna pokazał, że sukces „Drinkee” to nie przypadek. W 2017 roku duet wypuścił singiel „Best Friend”, który okazał się równie wielką sensacją. Utwór nagrany wspólnie z Nervo został wybrany do ogólnoświatowej kampanii IPhone’a X i znalazł się na oficjalnym soundtracku do Fify 2018. Była to kolejna piosenka duetu, która podbiła światowe listy przebojów i znalazła się na wydanej w 2018 roku długogrającej płycie „Treehouse”, która zyskała setki milionów streamów na świecie, a Sofi Tukker zostali okrzyknięcie jednym z najważniejszych debiutów i największych objawień światowej sceny pop.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Sofi Tukker Warszawa

Perturbator / Warszawa

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 80 PLN
Sofi Tukker Warszawa

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00

Sofi Tukker Warszawa

Król

Pt, 25 października 2019
godz: 20:30

od 35 PLN
Sofi Tukker Warszawa

Bitamina / 25.10 / Warszawa Palladium

Pt, 25 października 2019
godz: 18:00