Soda Music & Cbass B-Day with Moshic

Clubbing

Sobota, 07 listopada 2009
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

7 listopada agencja Soda Music i Cbass zapraszają na szczególne wydarzenie, którego gwiazdą, będzie jeden z niewątpliwie najbardziej oryginalnych DJi i producentów, rodem z Izraela – Moshic.

 

Jego osobliwy, mistyczny i niebywale hipnotyzujący styl sprawił, że Moshic jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów muzyki elektronicznej na Świecie.

 

Moshe Shlomy, – bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko – od lat z powodzeniem prowadzi swoją własną wytwórnie płytową Contrast Records, w której wydał wszystkie swoje albumy autorskie. W Polsce wiadomość o jego nowym wydawnictwie zawsze jest przyjmowana bardzo entuzjastycznie, a same krążki rozchodzą się jak świeże bułeczki. Moshic zapowiedział organizatorom eventu, że 7 listopada przedstawi część swojego najnowszego, niepublikowanego jeszcze materiału, który to właśnie ukaże się na nowym albumie Spirinion/Tubta.

 

 

Essentials Mix nagrany, przez Moshic`a dla kultowej audycji Radio 1 prowadzonej przez Peta Tong`a, to do dziś jeden z najchętniej słuchanych setów od Tokio po Nowy Jork, chociaż od jego nagrania minęło już wiele lat. Jest to doskonałe świadectwo, że zarówno jego mixy, jak i wszystkie wydawnictwa nigdy nie były „modne”, lecz zawsze świeże, oryginalne i w 100% a`la Moshic, – przez co przetrwają każdą próbę czasu.

 

7 listopada oprócz Izraelskiej gwiazdy, wystąpi również Cbass, ze specjalnym urodzinowym setem, oraz czołówka polskiej sceny klubowej: Peres, Simon S.
Hanna Bernard, Mikobene, Alex Kenazi, Bruss, Tika Milano, oraz Jeremy Scott.

 

Honorowym patronem eventu jest Ambasada Izraela w Polsce.

 

Zapraszamy!
Piekarnia team
http://www.pieksa.pl
http://www.myspace.com/piekarnia
http://www.moshic.com
http://www.myspace.com/musiccbass