Simon.S Bday tour with David Sense (Norwegia)

Clubbing

Piątek, 07 maja 2010
godz: 22:00

Piekarnia

ul. Młocińska 11, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 7ego maja, zaraz po długim weekendzie zapraszamy serdecznie na imprezę urodzinową naszego rezydenta – Simona.S! Gościem specjalnym jest dj i producent, dla którego termin „sleazy house music” stał się synonimem w ostatnich latach.

Od skromnych początków w odległej wiosce, norweski, Bjørnar Davidsen aka David Sense rozpoczął nieustający atak na undergroundowej scenie muzycznej. Support nadszedł z każdego kontynentu na świecie wraz z entuzjastycznymi recenzjami od profesjonalistów z branży. David posiada długą listę swoich utworów. W jego dyskografii znajdziemy utwór, który znalazł się na jednej z serii kompilacji  “Space” czy wydania dla takich wytworni jak Toolroom Records , Ministry Of Sound, Presslab czy Noir Music.

Zapełniony kalendarz imprez i support pierwszoligowych artystów to tyllko dowód na to, że jest przyszłościowym artystą. Pomimo napiętego harmonogramu, David znajduje jeszcze czas na publikacje w DJ Magazine czy na prowadzenie audycji radiowych. Jego sety charakteryzują się niepowtarzalnymi dźwiękami i rytmami, które zapewniły mu miejsce w czołówce tej niszy sub-gatunku oraz zapewnia, że jego profil rośnie w siłę. Supportem zajmą się czołowi polscy dje i przyjaciele solenizanta! Zapraszamy!
http://www.myspace.com/davidsense
http://www.djsimons.com
http://www.pieksa.pl

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Simon.S Bday tour with David Sense (Norwegia) Warszawa

Onkozipera w WIRze

Cz, 18 lipca 2019
godz: 20:00

Simon.S Bday tour with David Sense (Norwegia) Warszawa

Coals | Wisława x 19.07

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:30