Siała Baba Rap #RyfaRi

Clubbing
Siała Baba Rap #RyfaRi

Sobota, 04 grudnia 2021
godz: 21:21

BARdzo bardzo

ul. Nowogrodzka 11, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję imprezy SIAŁA BABA RAP. Przecież nikt nie rozkręca melanży tak jak dziewczyny. „Są dziewczyny – jest impreza” to złota myśl praojców. I tego się trzymamy.
✊✊✊
Formuła naszych wieczorków jest banalnie prosta. Bawimy się przy dobrej muzyce miejskiej. Z gramofonów gra zaproszona DJ’ka. W zupełnie swobodnej atmosferze zaliczamy zdrowy clubbing, a nasz wieczór ubarwiają – live-act zaproszonej artystki oraz występy tancerek.
👟👟👟
W grudniowej edycji mamy dla Was prawdziwy kąsek. Zagra Ryfa Ri z chórem EloPolo w składzie: Vera Icon i Vika Ładosz. W trakcie party SPECIAL DARK SET dla miłośników bycia nisko przy ziemi. Będzie „trochę bragga, troche preachin’ i dużo arenbi” jak zapowiada artystka.
🎤🎤🎤
Ryfa tanecznie reprezentuje Twoja Stara Karass i F.E.A., a rapowo wywodzi się z jej pierwszej stajni Diil Gangu, choć teraz z dumą reprezentuje WCK Squad Kru. Poza rapowaniem i tańczeniem, uczy młodzież tańca i życia, sędziuje różne prestiżowe zawody i hostuje biby jako Miss of Ceremony. Jest autorką czterech solowych albumów – Puzzle (2013), Miejskie Stery z Pekro (2015), 47UNK (2019) oraz ELO POLO z Panamą (2021). Ostatnio, razem w WRR wydała WYŁĄCZ TO G**NO (2021).
🔥🔥🔥
Za deckami pojawi się EWULIN !!!! Reprezentantka TSTKarass/F.E.A/D.O.G Fam tańczy od 2007 roku, bo to daje jej radość. Kocha muzykę i dzięki bliskim jej ludziom zaczęła zgłębiać tajniki dzielenia się swoją selekcją z innymi. Swoje sety serwowała na Jam’ach nad Wisłą oraz na Warszawskim Sznycie.
🤘🤘🤘
GRAFFITI w naszym FLY GIRL FESTIVAL reprezentuje Esze, która przygotuje kolejne portrety naszych artystek w postaci VLEP.
👟👟👟
Zatańczą dla nas trzy roztańczone ziomalki z Poznania. Dana, Kacha i Marika zwykle działają solo, ale na okoliczność naszej imprezy połączą siły.
✊✊✊
A teraz czas na AMEN w naszym pacierzu, czyli na melanżową klauzulę sumienia – powtarzamy to przy każdej możliwej okazji – SIAŁA BABA RAP to nie jest impreza typu ‘ladies night’ – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH (bez względu na wszystko).
💜💜💜
do 22:22 lista FB ZA FREE!! do północy płacicie dyszkę, a jak zegar wybije północ 20 zł, warto więc przyjść wcześniej
Wasza ZuoSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Siała Baba Rap #RyfaRi Warszawa

Jakub Skorupa | Warszawa

Pt, 21 stycznia 2022
godz: 20:00

od 25 PLN
Siała Baba Rap #RyfaRi Warszawa

VinyLOVE piątki: DJ Damian Calli

Pt, 21 stycznia 2022
godz: 21:00

Siała Baba Rap #RyfaRi Warszawa

Teoria Chaosu

Pt, 21 stycznia 2022
godz: 23:59

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →