Sevdaliza

Koncerty
Sevdaliza

Niedziela, 25 kwietnia 2021
godz: 18:00

Stodoła

ul. Stefana Batorego 10, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

drzwi: 18:00

Sevdaliza – artystka irańskiego pochodzenia – pozostaje jedną z najbardziej respektowanych postaci na rynku muzycznym, która w ciągu ostatniej dekady odniosła światowy sukces ugruntowany milionami odtworzeń, wyprzedanymi koncertami na całym świecie i ogromnym uznaniem ze strony prasy.

Jej długo oczekiwany album „Shabrang” jest już dostępny i został wydany nakładem jej własnej wytwórni Twisted Elegance ➡ http://smarturl.it/shabrang

Wyprodukowany w całości przez Sevdalizę wraz z wieloletnim współpracownikiem Mucky’m, 15-utworowy album jest długo oczekiwaną kontynuacją jej docenionego przez krytyków debiutu z 2017 roku, „ISON”. „Shabrang” pokazuje, jak Sevdaliza odzyskuje moc po latach fizycznych i emocjonalnych turbulencji, których wyrazem jest podbite oko na okładce albumu. Jest to historia jej podróży do odkrywania siebie, miłości do siebie i znajdowania pokoju pośród całego chaosu na świecie. Album dodatkowo wzmacnia pozycję Sevdalizy jako jednej z najważniejszych współczesnych artystek, która nieustannie przesuwa granice brzmienia, tworząc całkowicie unikalny dla niej styl z elementami alternatywnej elektroniki, indie, trip-hopu, alternatywnego R&B i awangardy.

Aby uczcić premierę albumu, Sevdaliza zagra 31 sierpnia w Royal Theatre w Hadze w Holandii specjalny spektakl, który będzie transmitowany na żywo na całym świecie i będzie jedynym jej scenicznym występem w 2020 roku. Uderzające efekty wizualne zintegrowane będą z porywającym muzycznym występem Sevdalizy.

Sevdaliza o nowym albumie:

„Ten album mówi o tym, że esencją wszystkiego jest dla mnie miłość. To głęboki list do siebie, moja własna biblia, którą musiałam napisać, aby zaufać i uwierzyć w życie. Zaufać samej sobie i swojemu charakterowi jako istoty ludzkiej.”

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Sevdaliza | 25 kwietnia 2021 Niedziela, Stodoła

Biletomat.pl
105 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Sevdaliza Warszawa

Hollow Coves

Pt, 14 maja 2021
godz: 20:00

od 49 PLN
Sevdaliza Warszawa

Pentatonix

Wt, 18 maja 2021
godz: 18:00

od 159 PLN
Sevdaliza Warszawa

Skunk Anansie / Warszawa

Cz, 20 maja 2021
godz: 20:00

Sevdaliza Warszawa

TR/ST

Cz, 27 maja 2021
godz: 20:00

od 69 PLN
Sevdaliza Warszawa

Letnie Brzmienia Festiwal

Cz, 27 maja 2021
godz: 16:00

Sevdaliza Warszawa

Undercity 2021

Pt, 28 maja 2021
godz: 18:00