SAMSTAG, 16. JULI 2022 UM 19:00 MicroFala Veless & Rytmik B-Day Bash Edition x Veless / Rytmik / Housemonkees & friends

Clubbing
SAMSTAG, 16. JULI 2022 UM 19:00 MicroFala Veless & Rytmik B-Day Bash Edition x Veless / Rytmik / Housemonkees & friends

Sobota, 16 lipca 2022
godz: 19:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

⚓️
To druga edycja MicroFali, a już mamy podwójny jubileusz. Połączona otwarta impreza urodzinowa dwóch reprezentantów White Widow Records na pokładzie jedynej takiej barki w Warszawie. Veless i Rytmik uraczą Was doskonałymi kawałkami muzycznego tortu, na bazie housowego biszkoptu. ☺
Współpraca dwóch warszawskich dj’ów sięga 2013 roku, czyli początków White Widow Records. Już wtedy połączyło ich zamiłowanie do głębokich housowych brzmień i dobrych imprez. 16 lipca spotkają się za konsoletą kolejny raz, aby zagrać dla Was urodzinowego seta.
Dodatkowo o różnorodność klimatu zadbają zaprzyjaźnieni dj’e.
I pamiętajcie… MicroFala buja delikatnie, ale potrafi też palić synapsy ☺

⬇️ Za sterami ⬇️
⚓️ Veless
Na warszawskiej scenie elektronicznej aktywny jest od 2010 roku. Wcześniej dał się poznać jako Luc Vel Mzura oraz część duetu Handia Hype. Jest założycielem wytwórni White Widow Records, w której odpowiada za A&R i oprawę wizualną. Od ponad 8 lat działalności labelu konsekwentnie serwuje słuchaczom głębokie i taneczne housowe brzmienie.
Choć uważa się za introwertyka, to jego sety uwodzą świeżością, niebanalną
selekcją i energią, które porwą do tańca nawet najbardziej wymagającego
słuchacza.
🔸www.facebook.com/VelessMusic
⚓️ Rytmik
(Lekcja Rytmika, Elektrowkręta)
Pochodzący z Lublina, a okupujący stolicę Polski winylowy kolekcjoner, fan lat 90’tych, a przede imprezowy weteran. To także samozwańczy dziennikarz muzyczny, którego ulubionym kolorem jest melanż. Co tydzień w soboty prowadzi audycję „Lekcja Rytmika” na antenie Radio Kampus.
Miksuje rozmaite style muzyki zapewniając akcent na kwaśne dźwięki, groove i taneczny klimat oraz wyrazistą sekcję rytmiczną z niskim basem na froncie. W rozmaitych wariacjach łączy house, minimal i breakbeat.
🔸www.facebook.com/LekcjaRytmika

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

⚓️ Housemonkees (aka Monkees)
DJ, organizator imprez, połowa dawnego kolektywu Soundfellas. Ekspansja na warszawską scenę zaczynała się od mniejszych klubów, ale apetyt rósł w miarę jedzenia. Grał u boku Freestylers i Ed Solo podczas zorganizowanej w ramach kolektywu Soundfellas imprezy w CDQ, supportował Stanton Warriors w niePowiem, współorganizował liveactowe wydarzenie House of Africa w Niebie. Wielokrotnie miksował w takich kultowych miejscach, jak Pomost 511 czy Mandala.
🔸www.facebook.com/Housemonkees-2213866521994013
🌅Sunset Warm Up
⚡️ CZUMI, czyli Michał Czumaj jest warszawskim DJem, który miłuje się w muzyce klubowej. Pasja narodziła się wiele lat temu, gdy miał okazję słuchać wielu polskich i zagranicznych gwiazd w nieistniejącym juz klubie Piekarnia, który stał się legendą.
Dotychczas miał okazję występować na wielu djkach w całej Polsce, jednak najmocniej związany jest z Warszawą, gdzie najczęściej występuje w takich miejscach jak Smolna38 oraz Luzztro.
🔸www.facebook.com/CZUMI-1813968198915941/

________________________________
⏰time table:
🔵 19:00- 21:30 – Czumi
(sunset warm up)
🔵 21:30 – 23:00 – Housemonkees
🔵 23:00 – 00:30 – Rymik
🔵 00:30 – 02:00 – Veless
🔵 2:00 – END – Friends’ b-day setsSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

SAMSTAG, 16. JULI 2022 UM 19:00 MicroFala Veless & Rytmik B-Day Bash Edition x Veless / Rytmik / Housemonkees & friends Warszawa

Festiwal OTWARTY JAZDÓW

Wt, 16 sierpnia 2022
godz: 19:00

SAMSTAG, 16. JULI 2022 UM 19:00 MicroFala Veless & Rytmik B-Day Bash Edition x Veless / Rytmik / Housemonkees & friends Warszawa

Festiwal OTWARTY JAZDÓW

Śr, 17 sierpnia 2022
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →