Samoobrona / Trening z Academia Gorila / Lunapark

Clubbing
Samoobrona / Trening z Academia Gorila / Lunapark

Niedziela, 19 lipca 2020
godz: 13:30

Lunapark

Wał Miedzeszyński 407, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W związku z otwarciem strefy sportowej w Lunaparku startujemy z treningami Samoobrony na naszym nowiutkim ringu i macie! Zajęcia odbywają się w plenerze, wśród zieleni i drzew Lunaparku, pod okiem najlepszych trenerów Academia Gorila 💪 Trenujemy w każdą sobotę i niedzielę o 13:30

🤼 SAMOOBRONA 🤼
Co zrobić, żeby nie doszło do ataku i co robić, kiedy już do niego dojdzie? Nauczymy Cię podstawowych technik i zachowań, które pomogą wyjść obronną ręką z wielu sytuacji. Trening obejmuje naukę technik obrony przed m.in: uderzeniami, kopnięciami, chwytami. Poznamy też techniki ataku: podstawowymi ciosami oraz kopnięciami, znajomość miejsc wrażliwych na ciele człowieka, czyli te które powinny być atakowane w pierwszej kolejności w sytuacji samoobrony.

🥊 ACADEMIA GORILA 🦍
Najszybciej rozwijający się klub sportów walki w Polsce, gdzie trenują setki osób! Ich zawodnicy regularnie zdobywają medale w krajowych i międzynarodowych zawodach, a gorylowi trenerzy regularnie dostają powołania do kadry narodowej. Co jest dla nich ważne? Przyjacielska atmosfera, duża ilość treningów do wyboru, pro zaplecze treningowe, profesjonalna i stale doszkalająca się kadra!

🥊 Trening przeznaczony dla osób początkujących.

🥊 Liczba osób mogących wziąć udział w jednym treningu: 24 osoby

📍 Zajęcia odbywają się na ringu w strefie sportowej (po wejściu do Lunaparku kieruj się w lewo). Wał Miedzeszyński 407

Wspierają nas:
muno.pl
Rytmy.pl

—————–

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem – w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc w Lunaparku! ❤️Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Samoobrona / Trening z Academia Gorila / Lunapark Warszawa

Dzień otwarty: Miks i mastering

Wt, 11 sierpnia 2020
godz: 18:00