RUN THE WORLD (GIRLS) – środy w MOXO

Clubbing
RUN THE WORLD (GIRLS) – środy w MOXO

Środa, 08 lutego 2023
godz: 20:00

MOXO Restaurant and Club

Żelazna 51/53, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W środowe wieczory w MOXO rządzą Kobiety!
Za naszą djką staną Kobiety DJ, Kobiety legendy, Kobiety pistolety, które rządzą na polskiej i światowej scenie. Każda z nich reprezentuje indywidualny styl, zarówno w muzyce jak i sposobie prezentacji. Koniecznie zajrzyjcie jeżeli macie ochotę sprawdzić jak dziewczyny radzą sobie za konsolą.

Zagra: NOVIKA
Restauracja jest otwarta od godziny 12:00
DJ SET od 20:00
Rezerwacje:
emenago.com/i/moxowarsaw
MOXO to nowy, ekscytujący koncept łączący ekskluzywną restaurację z klubem muzycznym, zlokalizowany w budynku zrewitalizowanej hali odlewni Fabryki Norblina. To 1200 mkw. industrialnej przestrzeni zaaranżowanej w nowoczesnym i eleganckim wydaniu. Miejsce zaskakuje spektakularnym, najwyższym w Polsce barem (8 m wysokości i 12 m szerokości) i unikatowymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Restauracja, która stanowi serce miejsca, bije w rytmie Nikkei, czyli fuzji kuchni Japonii i Peru. Kulinarną podróż uzupełnia autorska karta koktajli, również inspirowana filozofią przenikania się dwóch potężnych kultur. Nowa przestrzeń przy Żelaznej 51/53 jest również miejscem energetycznej rozrywki, które po kolacji przeradza się w wyjątkowy klub muzyczny, przystosowany nie tylko na regularne imprezy klubowe, ale także na duże koncerty.
Na scenie MOXO zagoszczą najpopularniejsi polscy i międzynarodowi artyści. Nowe oblicze starej odlewni tętni życiem 7 dni w tygodniu i dostarcza gościom unikalnych doznań na najwyższym, światowym poziomie, których nie doświadczą w żadnym innym miejscu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

www.moxo.plSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

RUN THE WORLD (GIRLS) – środy w MOXO Warszawa

Lust Supper – #RaveWithYourSlave

Sb, 01 kwietnia 2023
godz: 22:00

od 70 PLN
RUN THE WORLD (GIRLS) – środy w MOXO Warszawa

KALWI & REMI | 01.04

Sb, 01 kwietnia 2023
godz: 21:00

od 25 PLN
RUN THE WORLD (GIRLS) – środy w MOXO Warszawa

Techno Expedition On Tour / Luzztro

Sb, 01 kwietnia 2023
godz: 23:50

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →