Roots Revival Soundsystem meets Ashanti Selah (UK)

Clubbing
Roots Revival Soundsystem meets Ashanti Selah (UK)

Sobota, 04 lutego 2023
godz: 22:00

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ROOTS REVIVAL SOUNDSYSTEM MEETS ASHANTI SELAH (UK)

🗓️ KIEDY: 4 LUTEGO 2023 (SOBOTA)
📌 GDZIE : KLUB VOODOO
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, Warszawa

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

🎫 BILETY:
🌟 Limited early bird presale 30pln (50 tickets)
🌟 Presale 40pln
🌟 On the door 45pln

🚨 Po dłuższej przerwie Roots Revival Soundsystem powraca do Warszawy ze swoją cykliczną imprezą spod szyldu Spiritual Revival. Tym razem naszym gościem prosto z UK będzie nie kto inny a sam Ashanti Selah. Wyjątkowo utalentowany artysta nowego pokolenia i syn jednej z naszych wieloletnich inspiracji Aba Shanti I. Jego produkcje zdobywają wielkie uznanie na całym świecie a on coraz częściej pojawia się w różnego rodzaju kolaboracjach, które zdecydowanie warto sprawdzić. Mieliśmy możliwość już kilka razy usłyszeć jego show i nie mamy wątpliwości że przywiezie ze sobą niewyczerpane pokłady energii, specyficzny brytyjski vibe, torbę pełną dubplates i muzykę, którą z wielką przyjemnością przedmuchamy nasz soundsystem w nowym miejscu.

📌 Do tego wszystkiego zapraszamy was do nowego venue, które warto sobie zaznaczyć, zapisać, kliknąć, polubić i sprawdzić bo mamy plany żeby widywać się tam z wami raczej często! Dodatkowo wszystko będzie się działo przy ulicy Prymasa Tysiąclecia, tam gdzie wszystko zaczęło się paręnaście lat temu.
www.facebook.com/VD.alternative

🔊 Ashanti Selah
Muzyk / dub producent pochodzący z Wielkiej Brytanii, jest najstarszym synem światowej sławy operatora soundsystemu Aba Shanti-I. Rozpoczęcie mistycznej podróży związanej z jego graniem i produkcjąj muzyki zbiegło się z bardzo wczesnym kontaktem z kulturą soundsystemową, gdzie dzięki ojcu i jego działalności w wieku zaledwie paru lat tańczył, słuchał, obserwował a czasem śpiewał w północno – zachodnim Londynie na Notting Hill Carnival. Od niedawna jest pełnoprawnym członkiem ekipy Aba Shanti, jeżdżąc z nimi na różne sesje w Wielkiej Brytanii i Europie. Oprócz pracy nad własnymi produkcjami w studio – Ashanti Selah wykorzystuje swoje zdolności muzyczne jako klawiszowiec w różnych zespołach. Miał przyjemność współpracować z wieloma wybitnymi wokalistami, muzykami i producentami takimi jak: Vivian Jones, Mad Professor, Joe Ariwa, Ras Divarius, Alpha Steppa, Dan I Locks, Junior Roy, Ras Teo (by wymienić tylko kilku). „Utrzymując płomień Roots & Culture, Ashanti Selah odgrywa kluczową rolę w przyszłości świadomej muzyki sound systemowej”.

soundcloud.com/ashanti-selah-productions
facebook.com/ashantiselahofficial
www.youtube.com/user/ashantiselahtv/
www.instagram.com/ashantiselahdub/
www.mixcloud.com/AshantiSelahDub/
ashantiselahmusic.bandcamp.com/

🔊 Roots Revival Soundsystem
Roots Revival Soundsystem to projekt, którego misją jest promowanie kultury soundsystemowej w Polsce i na świecie. Początki Roots Revival sięgają 2006 roku, kiedy to po kilku latach grania w innych kolektywach, Rootskontrolla i Jaszol postanowili połączyć siły. Niedługo potem, zainspirowani Jamajskimi soundami i legendarnymi brytyjskimi sesjami, zbudowali prawdopodobnie pierwszy tego typu soundsystem w kraju. W oparciu o swoją wyjątkową energię, specyficzny styl i solidne crew, Roots Revival chcą reprezentować to, co uważają za najlepsze z gatunku roots & culture. Ponadto Jaszol odpowiada za stworzenie i zarządzanie Tribe 84 Records, oraz organizację festiwalu Bass Camp na południu Polski.

Quick snap from Dub Camp 2022:
fb.watch/hq05TdGml2/
Instagram:
www.instagram.com/roots_revival_soundsystem/?hl=en
Roots Revival Riddim Force:
rootsrevivalsoundsystem.bandcamp.com/music
Tribe84 record store:
tribe84records.bandcamp.com/artists
Tribe84 label:
tribe84records.com/

Artwwork: Wadada x TomanaSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Roots Revival Soundsystem meets Ashanti Selah (UK) Warszawa

OWOCOWY CZWARTEK | Hulakula

Cz, 09 lutego 2023
godz: 20:00

Roots Revival Soundsystem meets Ashanti Selah (UK) Warszawa

Nowy Berlin: KUBINSKI b2b HANICZ

Pt, 10 lutego 2023
godz: 22:00

od 20 PLN
Roots Revival Soundsystem meets Ashanti Selah (UK) Warszawa

DINNER SHOW | PIĄTEK

Pt, 10 lutego 2023
godz: 20:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →