Robert Babicz live!

Koncerty
Robert Babicz live!

Sobota, 28 maja 2022
godz: 22:00

Kultura Wysoka

Szwedzka 2, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Robert Babicz, pierwszy i ostatni raz w tym roku nadciąga do stolicy, a wraz z nim niesamowite muzyczne przeżycia! Legenda zagra dla Was trzygodzinny set live!
◼️◼️◼️
28 maja
Szwedzka 2 Warszawa
◼️◼️◼️
Dekoracje string – art:Atomy Deco Team
W warszawskiej Kulturze Wysokiej, na scenie spotka się trzech mistrzów muzyki elektronicznej.
ROBERT BABICZ- urodzony w Polsce, mieszkający na Malcie artysta kompletny. Z karierą trwającą prawie trzy dekady obejmującą gatunki od techno przez acid house po minimal, Robert był również znany pod pseudonimami Rob Acid, Acid Warrior, Department of Dance i Sontec. Autor 7 albumów długogrających i kilku EPek w takich wytwórniach jak Kompakt, Systematic Recordings, Treibstoff, Bedrock itd, a także posiadacz własnych wytwórni: Junkfood, Babiczstyle i Dirtcut. Od lat zachwyca publiczność występami live z użyciem syntezatorów doskonale wyczuwając i reagując na energię płynącą z parkietu.
AN ON BAST- producentka i kompozytorka z Wrocławia.
Aktywna przez ostatnie 15 lat na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej. Wyjątkowa kombinacja jej bogatej wyobraźni i doskonałych zdolności technicznych pozwala jej serwować wyjątkowe doznania muzyczne. Podczas koncertów porusza się od samplera do automatu perkusyjnego, od syntezatora modularnego do efektów, wykazując naturalną i pewną więź ze swoimi maszynami. Rezultatem jest wysokiej jakości spektakl i całkowite zanurzenie w kreowanym przepływie muzycznej energii.
Ma na koncie wiele Epek oraz dziewięć albumów solowych.Zajmuje ją również szeroko pojęte udźwiękawianie, tworzy muzykę do filmów, instalacji, spektakli tanecznych oraz wszystkiego, gdzie muzyka dodaje znaczenia i barwy. Prowadzi autorskie warsztaty i pokazy z produkcji muzyki elektronicznej w środowisku syntezatorów modularnych.

SZYMON WEISS- światowej klasy muzyk- perkusista jazzowy, który swoje doświadczenie muzyczne połączył z tworzeniem rewelacyjnej elektroniki. Stworzył masę niesamowitych projektów, a także aktywnie dzieli się swoją wiedzą z uczniami i uczennicami, będąc nauczycielem w Instytucie Dźwięku. Produkuje, masteruje i prowadzi innych po ich muzycznych ścieżkach. Aktualnie Szymon tworzy jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie audiowizualne- „Weiss Video Orchestra”, gdzie elektronika i klasyka łączą się w poruszające koncerty, które podziwiać możemy na naszych ekranach.
Na te i inne niesamowite wydarzenia przygotuje Was m0nczi, która wprowadzi Was w magiczny klimat swoim atomowym warm-upem!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Robert Babicz live! Warszawa

KULTURA WYSOKA PRES. SPARTAQUE (UA)

Sb, 25 czerwca 2022
godz: 22:00

od 50 PLN
Robert Babicz live! Warszawa

J1 | Rojin Sharafi [live]

Sb, 25 czerwca 2022
godz: 20:00

Robert Babicz live! Warszawa

Smolna: Headless Horseman

Sb, 25 czerwca 2022
godz: 23:00

Robert Babicz live! Warszawa

undersound festival 2022

Sb, 25 czerwca 2022
godz: 15:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →