Return To Roots

Clubbing
Deep house Funky Tech House

Sobota, 26 maja 2012
godz: 21:00

Klinika

ul. Racławicka 99, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

R2R DJ Crew
Danó
Ebanist
Juicy (Pento Boys)
+ goście
I znów nadchodzi koniec miesiąca, deszczyk ustąpił, słońce rozpoczyna koncert. Wszystkie znaki na Ziemi i niebie zwiastują nadejście najbardziej wyjątkowego cyklicznego wydarzenia ostatnich kilku miesięcy. Nasiąknięta pasją i entuzjastyczna grupa R2R znów knuje przy organizacji kolejnej imprezy z cyklu RETURN TO ROOTS, która odbędzie się 26 maja oczywiście w klubie Klinika w Fortcie Mokotów (ul. Racławicka 99).
Danó, Ebanist no i oczywiście zawsze radosny Juicy zrzucą na was przeogromny pakiet najgorętszego house’u wyprodukowanego w okresie rozkwitu gatunku – latach 90’. Classic funky, vocal, groove house nie zabraknie też głębszych brzmień deep, tech. Dodatkowo bardzo rzadko dziś spotykane ciepłe analogowe brzmienie generowane z igły wzbudzanej rowkami płyty winylowej. R2R nie zapomni z pewnością o przeobrażeniu sceny specjalnie na ten wieczór.
Słowem szykuje się istny rarytas, dla tej stosunkowo już małej grupy ludzi, w których sercach pulsuje beat klasycznej muzyki house. Tym bardziej dla osób które na własne oczy i uszy miały jedną z najbardziej przyjemnych okazji doświadczyć obecności w jeszcze undergroundowym klubie przed przeszło dekadą.
RETURN TO ROOTS to nostalgia za tamtym uczuciem.

Muzyka: Classic 90/’Funky/ Vocal/ Groove/ Chicago/ Deep/ Tech House.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Return To Roots Warszawa

Shortparis

Cz, 25 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
Return To Roots Warszawa

Poets Of The Fall – Warszawa

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 19:00

od 79 PLN
Return To Roots Warszawa

Before Eklektik Session 2019

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 20:00

Return To Roots Warszawa

Cîroc Your World on the Rooftop

Sb, 27 kwietnia 2019
godz: 22:00