Return To Roots

Clubbing

Piątek, 27 kwietnia 2012
godz: 21:00

Klinika

ul. Racławicka 99, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zbliża się wielce oczekiwany wieczór tego miesiąca. Odstawimy wówczas wszystkie zajęcia i obowiązki dnia codziennego. Weźmiemy głęboki oddech i uwolnimy umysł od wszystkich trapiących nas napięć i problemów. Osiągniemy stan całkowitego odprężenia, by następnie odbyć regeneracyjno-relaksującą terapię falami akustycznymi w paśmie CLASSIC HOUSE.
27.04 w klubie Klinika (ul. Racławicka 99) wydarzy się kolejna unikatowa, jakże wyjątkowa i po brzegi wypełniona pasją oraz zaangażowaniem klubowa impreza RETURN TO ROOTS. Wielka gratka dla miłośników klasycznej muzyki klubowej, a szczególnie dla tych, którzy pamiętają czasy rozkwitu muzyki HOUSE.
Ekipa R2R, Danó, Ebanist oraz połówka producenckiego składu Pento Boys, Juicy, przeniosą was w erę najbardziej wyrazistych, znanych i kochanych kawałków gatunku House z przełomu lat 90’ i 00’. Energetyczne motywy, porywające wokale, ale przede wszystkim charakterystyczne ciepłe brzmienie, przyczynią się do utworzenia nastroju klubów, za którym tęsknimy.
RETURN TO ROOTS to enklawa amatorów, miłośników i pasjonatów rdzennej muzyki klubowej. Odwrót od modnych klubów odurzających tandetną muzyką pseudoklubową.
To nie miejsce na eksperymenty, liczy się wyłącznie soczysta, analogowa barwa.
///R2R DJ Crew///
Danó
Ebanist
Juicy (Pento Boys)
+ goście
MUSIC: Classic, Funky, Vocal, Groove HOUSE
WEB:
www.klubklinika.pl
Patroni Medialni:
Planeta FM
www.planeta.fm
Radioaktywne.pl
www.radioaktywne.pl
MUNO
www.muno.pl
New Life rec.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Return To Roots Warszawa

De Staat

Pn, 21 października 2019
godz: 18:00

Return To Roots Warszawa

Perturbator / Warszawa

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 80 PLN
Return To Roots Warszawa

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00