RECOGNITION RECORDS SHOWCASE

Clubbing
Techno

Sobota, 24 października 2015
godz: 23:00

Nowa Jerozolima

Al. Jerozolimskie 57, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W ramach festiwalu Warsaw Music Week 2015 gorąco zapraszamy na showcase oficyny Recognition Recordings – jednej z najbardziej zasłużonych polskich wytwórni płytowych wydających szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Impreza odbędzie się w klubie Nowa Jerozolima w trzeci dzień festiwalu.
___________________________________________________

Line-up:

– JACEK SIENKIEWICZ
– CHINO (Live)
– DJ MIC OSTAP
– DJ MOTYL
– JACKNAME TROUBLE
– MICHAŁ WOLSKI (Live)

Data: 24.10
Bilety: Wkrótce
___________________________________________________

Recognition Recordings to wiodąca polska wytwórnia wydająca muzykę elektroniczną, która została założona w 1999 roku przez Jacka Sienkiewicza. Twór ten powstał jako platforma do promocji nowoczesnej, klubowej muzyki elektronicznej. Czerpiąc inspiracje z Detroit i Minimalu label w dużej mierze opiera swoje kompozycje o skomplikowane, lecz kipiące soulowym ciepłem brzmienia, które łączy wspólny element mocnej i solidnej perkusji. Docelowo muzyka wydawana przez RR jest zaprojektowana zarówno pod surowe wnętrza klubów jak i intymne warunki domowego odsłuchu.

www.recognition.pl
www.soundcloud.com/recognition
___________________________________________________

Jacek Sienkiewicz

Weteran krajowej sceny. Od początku lat 90ych kreował w Warszawie i Berlinie nowe, oryginalne oblicze muzyki techno. Dziś współpracuje z największymi, ale nie zapomina o korzeniach, w swojej wytwórni Recognition promując młodych, obiecujących artystów. Występował na najważniejszych światowych imprezach z ambitną muzyką taneczną.

Chino (LIVE)

Chino czyli Artur Oleś – pochodzący z Katowic, pomieszkujący w Krakowie muzyk, grafik i plakacista. Jest wielbicielem instrumentów firmy Roland z lat 80. W trakcie swoich występów na żywo gra nową mutację Acid House, Chicago i Detroit. Jego EP “Early Days” zdobyła uznanie słuchaczy na całym świecie.

DJ Mic Ostap

Ponad 20 lat doswiadczenia jako DJ, a za każdym razem entuzjazm i energia jakby to był jego pierwszy raz. Z techno, acid house’u i electro wybiera do grania to co najlepsze. Emocje na parkiecie gwarantowane. Związany z Recognition od początku istnienia wytwórni.

DJ Motyl

Poszukujący nowych brzmień, mający słabość do klasyków z lat 90-tych. Grał w swoim życiu wiele gatunków muzyki – od surowego Hip-hopu z początku lat 90 tych, Jungle czy Drum’n’Bass w okresie rozkwitu tych gatunków po Chicago House czy Detroit Electro/Techno. Związany z Recognition od początku istnienia wytwórni.

Jackname Trouble

Jackname Trouble to Jacek Tworkowski, producent muzyczny pochodzący z Olsztyna. Interesuje go rola przypadku i błędu w muzyce. Uwielbia wszelkie urządzenia z przyciskiem „random”. Jacek opiera się na formach wypełnionych dużą dawką sentymentalnych melodii i mnóstwem samplingu. Jego nowy album ukaże się na Recognition w 2016 roku!

Michał Wolski (Live)

Michał Wolski, muzyk, dziennikarz, radiowiec. Poszukiwacz równowagi między cielesnym a kontemplacyjnym aspektem muzyki syntezatorów oraz maszyn liczących. Jego nowy album “Mer” ukaże się wkrótce nakładem Recognition.
___________________________________________________

Warsaw Music Week to nowatorskie, cykliczne wydarzenie kulturalne, które od 2010 roku prezentuje klubowe oblicze Warszawy w formie pierwszego w Polsce showcase’owego festiwalu typu multi venue. Wzorem innych podobnych wydarzeń w Europie jak Reeperbahn Festival, Tallinn Music Week czy SPOT on Denmark celem festiwalu jest prezentacja dorobku rodzimych artystów, młodych talentów, debiutantów, oraz premierowe wykonania ich repertuaru.

Warsaw Music Week to nie tylko wydarzenia muzyczne, w tym roku rusza Warsaw Music Week PRO – jest to platforma edukacyjna i networkingu skierowana do artystów, managerów i przedstawicieli polskiego przemysłu kreatywnego, z udziałem gości i delegatów zagranicznych. W ramach platformy odbywać się będzie szereg spotkań, paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz działań networkingowych, których celem jest wzajemna edukacja i wymiana doświadczeń.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Brak zdjęcia Warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła

Cz, 17 października 2019
godz: 18:00

RECOGNITION RECORDS SHOWCASE Warszawa

Lor – Warszawa

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
RECOGNITION RECORDS SHOWCASE Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

RECOGNITION RECORDS SHOWCASE Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30