PULSE x Daisy Cutter / Shjva / MT-V / Tomazzo (sunset warm up)

Koncerty
PULSE x Daisy Cutter / Shjva / MT-V / Tomazzo (sunset warm up)

Sobota, 09 lipca 2022
godz: 19:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

🎧 Autorska seria imprez Mt-V o nazwie „PULSE” jest inspirowana latami 90- tymi: stary dobry trance, house i progressive z dawnych lat. Sobotnia edycja PULSE to wyjątkowa celebracja lata przy ciepłym brzmieniu i drinkach i zachodzie słońca.

⏰START 19h00
⚡️DAISY CUTTER
Muzyczną drogę zaczynała jako klasyczna pianistka, a ze sceną elektroniczną związała się organizując imprezy na skłotach oraz w instytucjach kultury. W swoich setach łączy techno, house, bass i electro z hipnotycznym transem, nie unikając oldschoolowego brzmienia i połamanych rytmów. Współzałożycielka kolektywu FLAUTA, zorientowanego na wsparcie osób z doświadczeniem uchodźczym oraz Radia Kapitał – pierwszego polskiego radia społecznościowego.
🔺www.instagram.com/daisy___cutter/
🔺www.facebook.com/dddaisycutter
⚡️ SHJVA
Muzyk i selekcjoner z Ukrainy. Założyciel wytwórni i projektu audiowizualnego «Penumbrum» z siedzibą w Warszawie, specjalizującego się w inteligentnym podejściu do nocnego życia stolicy, stawiającym na synergię dźwięku i obrazu oraz popularyzujących takie obszary muzyki elektronicznej jak ambient, idm, trance i downtempo.
⚡️MT-V
Nowe oblicze Maximiliana Tran-Van wczesniej znanego z duetu Yorüba. Max jest już na scenie Warszawskiej od ponad 5 lat i miał okazję grać w najbardziej docenianych klubach w Polsce miedzy innymi w Jasna 1, Smolna czy Sfinks 700 ale też za granicą jak w berlinskim Griessmuelhe i w Kvarteret w Stockholmie. Jego obecne inspiracje muzyczne są eklektyczne, nie lubi się ograniczać, można powiedzieć że oscyluje pomiędzy housem, electro aż po oldshoolowy, klasyczny trance.
🔺 www.facebook.com/MTANDV
⏰time table
🔵 19:00 – 21:00 – Tomazzo
(sunset warm up)
🔵 Shjva: 21:00 – 23:30
🔵 Daisy Cutter: 23:30 -2:00
🔵 MT-V: 2:00 – 4:30

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

PULSE x Daisy Cutter / Shjva / MT-V / Tomazzo (sunset warm up) Warszawa

Festiwal OTWARTY JAZDÓW

Wt, 16 sierpnia 2022
godz: 19:00

PULSE x Daisy Cutter / Shjva / MT-V / Tomazzo (sunset warm up) Warszawa

Festiwal OTWARTY JAZDÓW

Śr, 17 sierpnia 2022
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →