POSH NIGHT with Pete Gooding

Clubbing

Piątek, 12 listopada 2010
godz: 21:00

Nine Club

ul. Kredytowa 9 , Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zaraz po długim weekendzie zapraszamy wszystkich na wyjątkową imprezę POSH NIGHT, która odbędzie się 12ego listopada w warszawskim klubie NINE i 13ego listopada w krakowskiej RDZY. Gościem specjalnym będzie PETE GOODING, bardzo dobrze znany już artysta na polskiej scenie ze względu na autorską audycję radiową w polskim radiu PLANETA.FM czy poprzednie bardzo udane występy. Supportem zajmie się plejada polskich artystów – Tej nocy nie można przegapić !
 

Pete Gooding
www.myspace.com/petegooding

Jego wyjątkowość polega na tym, że potrafi rozgrzać każde miejsce do czerwoności. Bez wątpliwości Pete Gooding jako dj jest jednym z niepowtarzalnych. Poprzednie lato było najbardziej owocne w jego karierze, przez sety w Cafe Mambo oraz rezydencje na imprezach: Four::Four w klubie El Divino i razem z Dave Seaman`em w klubie Amnesia na imprezach Cream na Ibizie.
Dwa lata temu Pete Gooding zagrał dla Pete`a Tong`a w ”Radio 1” w jego audycji Essential Selection Show. Sezon skończył się bezapelacyjnie wygraną Pete`a Goodinga dla ”Best Ibiza DJ Awards 2002”. Przez ostatnie 9 lat Pete stał się swoistą ikoną Ibizy także przez specjalne jego granie o zachodzie słońca, które m.in. doprowadziło do niepowtarzalnych składanek Cafe Mambo, które zdobyły wiele nagród. W ciągu każdego lata miał swoja własna kolumnę w miesięczniku DJ Magazine`s gdzie był recenzentem magazynu.
Pete Gooding zaczął w swoim rodzinnym Birmingham, gdzie prowadził swój sklep muzyczny  „Vinyl Matters” przez ponad 3 lata oraz prowadził swoje wieczorowe granie z Phil`em Docherty w Futureshock. Jakiś czas później
zaproponowano mu rezydencje w najpopularniejszych klubach miasta. W 1996 roku dołączył do swojego dobrego przyjaciela Steve`a Lawler`a jako rezydent w Cafe Mambo. Kariera Pete`a nie ogranicza się tylko do Ibizy; pod koniec każdego lata Pete odpoczywa grając wzdłuż Wielkiej Brytanii. Ponadto gra także za granicą – jak dotąd w ponad 25 krajach. Pogłoski z Balearow o poczynaniach tego wyjątkowego DJ`a zaczęły przybierać na sile po wypuszczeniu przez niego pierwszej składanki „Global Beats” przez wytwórnie Tide. Jego kariera producenta zaczęła się kiedy wypuścił swój debiutancki singiel z partnerem ze studia Adamem Routh jako Drax & Gooding z Twister / Guam przez wytwórnie Renaissance U.S.R. pod koniec 2001 r. Równo rok później, jeszcze w 2002 r. jako duet wypuścili „Straight to the floor / I love you” oraz remixy dla Hooj Choons i Positiva. Na początku 2003 roku ukazał się album Hooj Choons i Positiva z zaszczytnym udziałem Pete`a Tonga i Steve`a Lawlera.
Aktualnie koncentruje się na swojej audycji radiowej, którą przygotowuje dla Ministry of Sound Radio. Audycja nazywa się The Global Network i cieszy się ogromną popularnością.
Jego najnowsza produkcja Runnin przez kilka tygodni okupowała pierwszą pozycje na liście najlepiej sprzedawanych kawałków sklepu Beatport.

Pete Gooding  w każdy wtorek prezentuje swoją audycje The Global Network w radiu Planeta.fm

 
Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

POSH NIGHT with Pete Gooding Warszawa

De Staat

Pn, 21 października 2019
godz: 18:00

POSH NIGHT with Pete Gooding Warszawa

Perturbator / Warszawa

Cz, 24 października 2019
godz: 19:00

od 80 PLN
POSH NIGHT with Pete Gooding Warszawa

Bitamina / 24.10 / Warszawa Palladium

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00

POSH NIGHT with Pete Gooding Warszawa

Król

Pt, 25 października 2019
godz: 20:30

od 35 PLN
POSH NIGHT with Pete Gooding Warszawa

Bitamina / 25.10 / Warszawa Palladium

Pt, 25 października 2019
godz: 18:00