Plażowe Igraszki OSCAR DE RIVERA

Clubbing

Piątek, 13 lipca 2007
godz: 0:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Oscar de Rivera jest jednym z najbardziej szanowanych didżejów hiszpańskiej sceny klubowej. Regularnie reprezentuje prestiżową wytwórnię Stereo Productions podczas imprez z cyklu Iberican Sound World Tour, odbywających się na całym świecie.

W ciągu 16 lat swojej DJ-skiej działalności odwiedził m.in. Nowy Jork, Boston, Miami, Tokjo, Osakę, Moskwę, Tel Aviv, Meksyk, Budapeszt, Lizbonę, Porto, Saloniki, Monachium i rzecz jasna Ibizę.

Oscar słynie z energetycznych setów i entuzjazmu, który towarzyszy mu podczas występów na żywo. Świetnie porusza się pomiędzy różnymi odmianami muzyki house. W jego setach usłyszeć można dźwięki spod znaku deep, electro, minimal, tribal, aż po bardziej undergroundowe brzmienia.
Obecnie rezyduje w jednym z najpopularniejszych klubów Madrytu – People. Jego niedzielne występy cieszą się dużym uznaniem wśród lokalnych entuzjastów muzyki elektronicznej. Rok temu zdobył tytuł „DJ Revelacion” w ramach prestiżowych nagród klubowych „Deejaymags 2006”, podsumowujących wydarzenia na hiszpańskiej scenie tanecznej.