Piąty Warszawski Salon Ambientu – bvdub (Brock Van Wey) live

Clubbing
Chill out

Niedziela, 12 lutego 2017
godz: 19:00

Miłość

Kredytowa 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Up To Date Festival i Technosoul zapraszają na wyjątkowy, już Piąty Warszawski Salon Ambientu. Po występach na białostockich Ambient Park oraz Up To Date Festival 2014, wraca do Polski jeden z najbardziej uwielbianych herosów gatunku – bvdub (Brock Van Wey).

Koncert odbędzie się w urokliwych przestrzeniach kamienicy przy ul. Kredytowej 9, która zostanie na tą okazję drobiazgowo przygotowana, m.in. poprzez nagłośnienie systemem Funktion-One (Official).

Wstęp do koncertu bvdub’a przygotują Botanica (specjalny ambientalny live act) oraz Dtekk, pomysłodawca cyklu „Salonów”.

Przedsprzedaż biletów w cenie 30 zł | Na wejściu: 40 zł
Biletomat:
http://www.biletomat.pl/imprezy/piaty-warszawski-salon-ambientu-4828/
Going:

bvdub to pseudonim artysty o prawdziwym nazwisku Brock Van Wey, który pochodzi z San Francisco, gdzie występował jako DJ i animował scenę już od 1993 roku. Pewnego dnia zostawił całe swoje życie za sobą i wyemigrował do Chin, gdzie został lektorem języka angielskiego. Od tamtej pory jego twórczość kwitnie. W ciągu kilku lat zdążył wydać już kilkadziesiąt krążków w różnej stylistyce, od dub techno, przez drum’n’bass, aż po ambient, z którego jest najbardziej znany. Muzykę Brocka można określić jako maksymalnie głęboką i ujmującą, niosącą ukojenie oraz wyjątkowo silny emocjonalny przekaz. Świadczą o tym nie tylko tytuły jego utworów („White Cloud Drift On And On”, „Too Litte Too Late”, „The Art. Of Dying Alone”, „Yours are Stories of Sadness”), ale również niesamowicie ujmujący klimat kompozycji, która nieprzerwanie ‘niesie’ słuchaczy, aż do samego końca.
http://bvdub.org
http://bvdub.bandcamp.com

Botanica to tajemniczy producent ukrywający się muzycznie – i nie tylko – w gąszczu tropikalnej zieleni. Pomimo obecności na scenie od dłuższego czasu, jego kolejne projekty zachowują autonomię i czystość przekazu. W ramach projektu Botanica, dźwięki dzikiej natury perfekcyjnie łączy z motoryką dub techno i micro house’u oraz ambientem. Czasem jest to towarzyszący sound design, a innym razem charakterystyczny motyw rytmiczny. Album „MOST The Beginning” to jego winylowy debiut, na którym jego wyjątkowy talent i ucho do subtelności rozkwitło. Obecnie pracuje nad nową epką oraz dłuższą formą wydawniczą. Prywatnie miły i pozytywny bywalec Internetu.
http://soundcloud.com/thisisbotanica

Dtekk
http://soundcloud.com/dtekk
http://www.mixcloud.com/dtekk1

Spotkajmy się w poszanowaniu dla muzyki i najlepszego sposobu na jej odbiór – ciszy.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Piąty Warszawski Salon Ambientu – bvdub (Brock Van Wey) live Warszawa

Midnight Request

Śr, 11 grudnia 2019
godz: 23:00

Piąty Warszawski Salon Ambientu – bvdub (Brock Van Wey) live Warszawa

Piekarnia na Jasnej

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

Piąty Warszawski Salon Ambientu – bvdub (Brock Van Wey) live Warszawa

Pryzmat

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00