Otwarcie Ogrodu Iskry Part II / Bshosa x Leon x Simon Mattson x Adam Bekett

Clubbing
House Tech House Techno

Sobota, 21 maja 2016
godz: 22:00

ISKRA Pole Mokotowskie

Wawelska 5, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Oficjalne Otwarcie Ogrodu Iskry Part II

Czyli sobota na gigancie!
Zapraszamy wszystkich spragnionych Iskrowego Ogrodu na drugi dzień witania sezonu letniego 2016.

Pomogą Wam w tym same Asy:
Bshosa (1500m2 )
Leon (Audioriver)
Simon Mattson (Temat Rzeka/ Burn Residency)
Adam Bekett (BigBoat Crew)

Zaczynamy od 22
Lista Fb Free
Reszta: 10 pln

More info SOOOOON..

————————————-
BSHOSA
Michal „bshosa” Brzozowski, urodzony w Szczecinie, rozpoczął przygodę z muzyką w dumnym wieku 3 lat, słuchając płyty „Greatest hits” Johnny Casha. W domu rodzinnym szlifował swoje wykształcenie muzyczne, jednocześnie czerpiąc inspiracje z Jazzu, Rock´n`Rolla i Big Beatu. Następne kamienie milowe jego kariery muzycznej to nauka gry na gitarze klasycznej, sopran w szczecińskich słowikach, kiepski gitarzysta w paru niewartych wspomnienia zespołach punkrockowych czy tez dziennikarz sekcji muzycznej szczecińskiego programu telewizyjnego ‚Bez Żaluzji’.

Po maturze rozpoczął podróż po Europie, która skończyła się w 2001 roku, kiedy to zadomowił się w Berlinie. To miasto wywarło zdecydowany wpływ na jego dalszy rozwój muzyczny, i mimo, że przez pierwsze lata z jego gramofonów płynął raczej Jazz, dub, ragga, oldschool hiphop czy jungle, zdecydowanie podążał w kierunku niezależnej elektronicznej muzyki tanecznej.

W roku 2004 wziął udział w Mixery Music Camp, niemieckim odpowiedniku Red Bull Music Academy. W międzyczasie zdążył jeszcze pracować dla paru berlińskich wytwórni płytowych i zorganizować niezliczoną ilość imprez na własną rękę, w takich klubach jak Arena czy Watergate, wraz z labelem Pentagonik. W tej chwili jest rezydentem klubu 55 w Warszawie, autorem cyklu imprez Mnml Flava, a także współzałożycielem organizacji detroitZDRóJ, łączącej niezależne i ambitne rodzaje muzyki, video, design i grafiki.

Na co dzień jest dziennikarzem muzycznym i producentem filmowym, absolwentem kierunku Music Management na European Business Academy of Media w Berlinie. Regularnie wspolpracuje z muzikanova.pl, magazynem LAiF i electronicmusic.pl. Z Panią K pracuje nad seria filmów wizerunkowych dla pewnej popularnej stacji telewizyjnej, tworzy tez lepsze i gorsze polskie reklamy. Podobno jest wspolautorem sciezki dzwiekowej do jednego z glosniejszych filmow rodzimej sceny „Nieruchomego Poruszyciela” Lukasza Barczyka, sam nie komentuje jednak ani tego faktu, ani innych dotyczacych jego dzialalnosci producenckiej. Kiedy juz zdarza mu się nie robić nic, głaszcze swoje koty i przygotowuje świat na nadejście młodej bshosy – Miki.

Jego sety to wybuchowa hiperenergetyczna mieszanka z technicznym głębokim zacięciem. Występował w najlepszych klubach Polski i Niemiec, a także w Grecji i Holandii u boku takich tuzów jak m.in. Derrick May, 2000andone, Troy Pierce, Matt John, Tobias, T1000, Magda, Steve Bug, Martin Landsky, Dixon, Luna City Express, Martini Bros, Frank Lorber, Jacek Sienkiewicz, dub KULT, Pikaya, Ion Ludwig, Butane, someone else, Red Robin, Format B, Pan Pot, SLG, 3 channels, Marcin Czubala, Jackmate, Serge Santiago i wielu wielu innych.

Rok 2008 byl zdecydowanie najlepszym w jego dotychczasowej karierze – zoastal zaproszony do wystepu na festiwalach Audioriver i Unsound, w londyńskim klubie Platinum. Zrealizowal tez jedno ze swoich muzycznych marzen – wystapil w slynnym berlinskim Tresorze. Jednak sam mowi, to dopiero poczatek.

————————————-
SIMON MATTSON
DJ, Producent oraz promotor, który bardzo ciężko pracował przez ostatnie lata nad swoją reputacją i stał się jednym z najbardziej wartościowych artystów na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu rozwijał swoją karierę występując na renomowanych eventach w kraju, obecnie rezydując w letniej miejscówce Temat Rzeka czy w wielokrotnie nagradzanym najlepszym klubie w Polsce – 1500m2.
Na scenie występował z wieloma wielkimi artystami, do jego najbardziej ulubionych zaliczyć można Loco Dice, Nic Fanciulli, Robert Dietz, Guy Gerber, Nick Curly, Danny Howells czy sir Pete Tong.

Lokalna sława nigdy nie była jego priorytetem. Inwestując większość swojego czasu w rozwijanie swoich umiejętności produkcyjnych okazał się odpowiednim elementem jego obecnego sukcesu. W 2010 roku Simon zaczął współpracować z legendą muzyki house – Sandy Rivera aka Kings Of Tomorrow. Wspólnie napisali utwór na potrzebę kompilacji włoskiego klubu Moxa, która wydana była w brytyjskiej wytwórni Rebirth. Simon zrobił też kilka remixów dla Sandiego, dzięki czemu dostał się do takich szanowanych labeli jak Defected Records czy Strictly Rhythm.

Kolejnym przełomem okazała się wygrana w międzynarodowym konkursie na remix znanego francuskiego producenta Oxia. Jego wygrany remix nie tylko został wydany w prestiżowej wytworni InFine Music, należącej do Agoria, ale okazał sie też jednym z najlepiej sprzedających się utworów tej wytwórni przez ostatnie 12 lat. InFine Music zdecydowało dołączyć remix do kompilacji “InFine Beatportdecade Techno” w towarzystwie takich tuzów jak Carl Craig, Dominik Eulberg, Avatism czy dOP.

Obecnie Simon Mattson połączony jest z niemiecką wytwórnia Re:Fresh Your Mind (RYM), prowadzoną przez Skai oraz Gorge, który odpowiedzialny jest także za sukces oficyny 8bit Records wspólnie z Nick Curly. Czuje się tu jak w domu i bez wątpienia jest członkiem rodziny wydając w towarzystwie Emanuel Satie, Mihai Popoviciu, Christian Nielsen, Markus Homm czy samego Gorge’a.

Rok 2015 był bardzo ciekawy dla Simona. Oprócz wydania kolejnej EPki w Re:Fresh Your Mind, pokazały się także jego 2 remixy w ExpMental Records (Hiszpania) oraz Bondage Music (Niemcy). Obie wytwórnie zaprosiły go na ich wspólny showcase podczas znanego festiwalu Off Week w Barcelonie. Podczas tego samego lata, Simon wziął udział w obecnie największym na świecie konkursie międzynarodowym dla DJów “Burn Residency Ibiza 2015”, gdzie dostał się do TOP5 najbardziej utalentowanych artystów. Podczas pobytu na Ibizie, gdzie odbywały się zawody miał szansę pokazać się w takich światowych klubach jak Sankeys Ibiza, Privilege Ibiza (Vista Club) czy Lips, gdzie rozgrzewał publikę przed występem b2b2b Darius Syrrosian, Sante oraz Sidney Charles podczas ich imprezy “Do Not Sleep”

Simon Mattson to artysta, którego charakteryzuje elastyczność grania i styl przesiąknięty dynamicznym, tanecznym groovem. W jego setach zdecydowanie można usłyszeć zarówno elementy house jak i techno.

————————————-
LEON

Leon na scenie muzycznej działa od 2001 roku. W latach 2001 – 2005 związany był z warszawskimi klubami W5, Piekarnią i Klatką, gdzie grał oraz organizował cykle imprez. Dzięki jego wysiłkom, warszawska publiczność mogła podziwiać występy takich gwiazd jak Nick Warren, James Holden, Chris Fortier, Timo Maas. Objechał klubową Polskę wszerz i wzdłuż, występował na ważnych polskich festiwalach. Posiada imponującą kolekcję płyt. Swoją przygodę zaczynał od progressive house’u. Obecnie jest miłośnikiem dobrej tanecznej elektroniki.
Od 2005 roku związany jest z festiwalem Audioriver i Spółką Akcyjną, gdzie odpowiada między innymi za bookingi artystów zagranicznych.

————————————-
ADAM BEKETT
Professional Dreamer! Rzadkie połączenie? Rzeczywiście, Adam Bekett jest unikatową osobowością na polskiej scenie klubowej. Swoboda, z którą porusza się wśród różnych gatunków elektroniki i wyselekcjonowane brzmienie w jego setach, to efekty solidnego doświadczenia djskiego. Proste, łatwe rozwiązania nie są dla niego. Adam Bekett ma potrzebę tworzenia, konstruowania, pokonywania przeszkód. W jego idealnym świecie nie ma formalnych, wiekowych, społecznych, kulturowych barier dla muzyki. Muzyka ma cieszyć, łączyć inspirować. Idealny świat nie może istnieć? Spróbujcie powiedzieć to Adamowi. Bekett rezydował w najważniejszych klubach stolicy. Pierwsze imprezy grywał w Le Madame, które otworzyły mu drogę do reszty klubów tj. LUZzTRO, PIEKARNIA czy VINYL z którymi utożsamia on swój największy rozwój w karierze. Dzięki tak dobremu startowi i potrzebnej konsekwencji stał się regularną atrakcją parkietów w całej Polsce. SOLAR, SQ, 1500m2, METRO, DELITE, CUTE, CIEŃ, PROZAK, MONO BAR, NOBO – ilość miejsc które odwiedził z roku na rok się powiększa. Jest on również współtwórcą projektów „REZI.DANCE” i „WIELKIE FALOWANIE”, a od niedawna opiekunem i promotorem klubu LUZzTRO.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Otwarcie Ogrodu Iskry Part II / Bshosa x Leon x Simon Mattson x Adam Bekett Warszawa

Od:Nowa w Luzztro

Pn, 17 lutego 2020
godz: 23:00

Otwarcie Ogrodu Iskry Part II / Bshosa x Leon x Simon Mattson x Adam Bekett Warszawa

Gruuv On feat. Vero Yagé

Wt, 18 lutego 2020
godz: 23:00

Otwarcie Ogrodu Iskry Part II / Bshosa x Leon x Simon Mattson x Adam Bekett Warszawa

Środek

Śr, 19 lutego 2020
godz: 21:00

Otwarcie Ogrodu Iskry Part II / Bshosa x Leon x Simon Mattson x Adam Bekett Warszawa

Mr Silla (Mum) w Warszawie

Śr, 19 lutego 2020
godz: 20:00

od 35 PLN