Opening: Day 1 pres. A-TRAK

Clubbing

Piątek, 11 maja 2012
godz: 19:00

Miasto Cypel

ul. Zaruskiego 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Miasto Cypel to magiczna kraina nad Wisłą w centrum Warszawy, którą tego lata wypełnią wydarzenia kulturalne i muzyczne. Znajdą się w nim sklepy, galerie i punkty gastronomiczne. Już w piątek 11 maja, we współpracy z Because We Can zapraszamy na muzyczną inaugurację Miasta Cypel.
Bohater otwarcia Miasta Cypel to jedna z tych postaci, których przybycie do naszego kraju trwale wpisuje się w annały kultury i wydarzeń muzycznych. Bez cienia przesady czy zbytecznej kokieterii wyczekiwany od lat przez wielu i z co najmniej kilku powodów. 11 maja w Warszawie, po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi złote dziecko amerykańskiej muzyki i show biznesu – A-Trak. Obserwując jego karierę rozpoczętą w wieku 15 lat, jasnym jest, że złoto jest jej kolorem przewodnim. To właśnie wtedy, będąc nastolatkiem, wygrał komplet gramofonów pokrytych tym szlachetnym kruszcem, zostając najmłodszym mistrzem świata didżejów najważniejszej federacji Technics DMC.
Kilkanaście lat później obsypano go złotem i wręczono wielokrotną platynę, po tym jak razem z Armandem van Heldenem pod szyldem Duck Sauce stworzył hit dekady „Barbra Streisand”. Kwintesencją jego życiowej passy jest powołana przez niego wytwórnia „Fool’s Gold” o drogocennej nazwie i katalogu artystów, wśród których znajdują się Kid Cudi, Kavinsky, Kid Sister, Laidback Luke czy wreszcie Chromeo tworzone w połowie przez jego rodzonego brata. Z wielu rzeczy można i trzeba w życiu rezygnować, ale są sprawy które mówią o podstawowych zasadach. Tak jak nie można odpuścić grilla w majówkę, tak nie wypada ominąć występu jednego z najważniejszych artystów naszych czasów.
„W ciągu dekady od kiedy jako nastolatek wygrał DMC World DJ
Championship w 1997 roku A-Trak zdążył przywrócić turntablismowi jego rdzennie imprezową funkcję” – Pitchfork


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Opening: Day 1 pres. A-TRAK Warszawa

Wu-Tang Clan: GZA @Warszawa, Progresja

Śr, 27 marca 2019
godz: 21:00

od 79 PLN
Opening: Day 1 pres. A-TRAK Warszawa

Rebeka

Cz, 28 marca 2019
godz: 21:00

od 35 PLN
Opening: Day 1 pres. A-TRAK Warszawa

Madchild

Cz, 28 marca 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
Opening: Day 1 pres. A-TRAK Warszawa

High Contrast – Warszawa

Sb, 30 marca 2019
godz: 22:00

od 45 PLN