O-H-8 w/ Concept Of Thrill

Clubbing
Electronic Tech House Techno

Piątek, 02 grudnia 2016
godz: 23:59

Luzztro

Aleje Jerozolimskie 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

To już 8 edycja naszych wykładów dotyczących reakcji ludzkich na pierwiastki elektroniczne z rodzaju House i Techno. W poprzednich edycja zaprosiliśmy artystów z takich miast ja Katowice, Kraków, Poznań, Łódź i Wrocław. Tym razem przyszedł czas na gościa z za miedzy czyli prawdziwego stołecznego dj-a i producenta, który swoją niesamowita selekcją porwał nie jeden parkiet w naszym kraju, a jego produkcje są granie nie tylko przez rodzimych artystów. Mowa oczywiście o Concept Of Thrill, wspomagać go będzie oczywiście OftenHide Crew w składzie Luccraft, Hek, Michał Pawlak, Ceglarek, Carbo i Extinct Species!

dj’s:

Concept of Thrill / Urbanum / Lost In Ether rec. / Warszawa

https://soundcloud.com/conceptofthrill
https://www.facebook.com/conceptofthrill.music/?fref=ts

Hek / OH
Carbo / OH
Luccraft / OH
Ceglarek / OH
Michał Pawlak / OH
Extinct Species / OH / Technokracja

Bio:

Concept of Thrill

W definicji , doświadczenie emocji, które wywołuje nagłe uczucie podniecenia i przyjemności.” Paweł Zawadzki obecnie zanany jako Concept Of Thrill to producentem z Warszawy , który wcześniej występował oraz produkował pod aliasem „Weld”. Po pewnych zmianach, które zaszły w jego życiu, Paweł uznał, że to odpowiednia pora na stowrzenie nowego projektu jakim jest własnie Concept Of Thrill. Concept to stosunkowo świeży projekt ponieważ został utworzony w styczniu 2014 roku.Concept Of thirll to mieszanka głębszego oraz bardziej mrocznego techno przeplatana z klasycznymi parkietowymi dźwiekami , w których można wyczuć pewną formę emocji jaką Paweł chce przekazać. Tak więc jego produkcje stają się przez to o wiele ciekawsze do odbioru. Do tej pory Pawłowi udało się wydać kilka EP’ek na labelach takich jak: Distorted Perception , Circular Limited czy też Sonntag Morgen ( album na Sonntag Morgen został wspomniany w audycji „Deep Space Helsinki Radio” prowadzonej przez Samul’ego Kemppi).
W marcu 2016 roku zagrał w jednym z legendarnych klubów techno, mianowicie w berlińskim Tresorze, natomiast lipcu tego samego roku otrzymał propozycję nagrania podcastu dla hiszpańskiego Pole Group, jednej z najbardziej cenionych oficyn wydawniczych na świecie jeżeli chodzi o techno.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

O-H-8 w/ Concept Of Thrill Warszawa

Nie Bój się Elektroniki pres. Kontakt

Śr, 20 listopada 2019
godz: 23:00

O-H-8 w/ Concept Of Thrill Warszawa

Gaslamp Killer

Cz, 21 listopada 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
O-H-8 w/ Concept Of Thrill Warszawa

Lamb

Cz, 21 listopada 2019
godz: 18:00

O-H-8 w/ Concept Of Thrill Warszawa

Czwartek Lekko Techno w Luzztrze

Cz, 21 listopada 2019
godz: 23:30

O-H-8 w/ Concept Of Thrill Warszawa

Locals / Smolna

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:30

O-H-8 w/ Concept Of Thrill Warszawa

J1 | Shadows w/ Polar Inertia LIVE

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00