Nitzer Ebb + Hedone / 25.04.22 / Progresja

Koncerty
Nitzer Ebb + Hedone / 25.04.22 / Progresja

Poniedziałek, 25 kwietnia 2022
godz: 18:00

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Uwaga, nowa data koncertu!
Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność.
Kiedy: 25.04.22
Gdzie: Progresja
Godzina: drzwi – 18:00 ; start koncertu – 19:00
Bilety: 100 przedsprzedaż / 120 w dniu koncertu
__________________________________
Po 10 latach przerwy na deski Progresji powraca Nitzer Ebb – nietuzinkowy pionier gatunku EBM!
Nitzer Ebb obecni są na scenie z przerwami już niemal 30 lat. Ich szalenie niepokojąca a za razem przebojowa mieszanka muzyki industrialnej i elektro pop nie pozwoliła od samego początku grupy przejść obok nich obojętnie i odcisnęła mocno swoje piętno na muzycznej scenie Europy lat 80-tych. Te specyficzne i unikalne dźwięki nawet dziś brzmią świeżo, porywając do zabawy i tańca za równo tych którzy pamiętają początki zespołu jak i nowych fanów!
Nitzer Ebb na dzień dzisiejszy mają na koncie aż 11 albumów studyjnych oraz kilka wydawnictw EP i singli. Trasy koncertowe grane u boku takich absolutnych klasyków jak Depeche Mode ugruntowały ich pozycję i zjednały sobie wielu oddanych fanów na całym świecie. Dodatkowo świetna forma wokalna Douglasa McCarthy sprawia ze do dziś zespół wypada na żywo fenomenalnie!
Grupa odwiedzała Polskę kilkukrotnie, za każdym razem zachwycając energią i oprawą koncertu. Dla nas nadchodzący koncert będzie pięknym jubileuszem i okazją do ugoszczenia zespołu ponownie, ponieważ ostatni raz zagrali oni u nas w 2010 roku.Imprezy blisko Ciebie w Tango App →