NIE.SPOKOJNIE akt III | Official BALANCE tour pres. JOZIF (Crosstown Rebels)

Clubbing

Sobota, 16 lutego 2013
godz: 22:00

Basen

ul. Konopnickiej 6, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

NIE.SPOKOJNIE akt III | Official BALANCE tour pres. JOZIF (Crosstown Rebels)
Środek zimy, złamane serca, a my cały czas nie możemy się doczekać powrotu do ogrodu na ul. Spokojną. Dlatego staramy się i robimy co możemy abyście o nas nie zapomnieli. W akcie trzecim proponujemy Wam wykonawcę, który podobnie jak nasz ostatni gość Frivolous, jest sam w sobie ikoną stylu, którego tak usilnie poszukujemy. Jako że charakterystyczną dla naszych pomysłów stała się zabawa dress codem, tym razem proponujemy połączenie chłodnej, czarno białej elegancji i czerwonych jak serca dodatków. Oczywiście też pomyśleliśmy o scenografii i specjalnej aranżacji przestrzeni, ale o tym będziecie musieli przekonać się już na miejscu.
JOZIF (CROSSTOWN REBELS)
Nazwiskiem, które nadal skupia uwagę całej międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej jest dj i producent jozif. Urodzony i wychowany w Londonie. Ciężko pracował aby dojść do tego, co jest teraz niekwestionowanym sukcesem. Jego styl to pełne ciepła dźwięki zarówno podczas jego dj setów jak i nagrywanych przez niego produkcji.
Przełomem w jego karierze było wydanie w 2010 dla takich oficyn jak Wolf + Lamb, Vitalik oraz nagranie podcastu dla serwisu RA złożonego tylko i wyłącznie ze swoich produkcji; przełożyło się to na masę wsparcia od przemysłu i publiczności. Utorowało mu to drogę do wydania vinyla w limitowanej ilości wraz z Craigiem Richards’em. Z jednej strony taneczny jozif natomiast z drugiej eksperymentalne dzwięki od Craiga.Ich debiutancka epka ‚Beats in Space „została wyprzedana na pniu. Tak samo było w przypadku Brick Jane ‚ oraz w 2012 ‚Room 3”. Krokiem milowym okazało się wydanie w 2011 z „Sunrise” dla oficyny Infine. Pozwoliło mu to na zrobienie remiksów i editów dla takich wytwórni Compost, Mobilee oraz takich arystów jak Suol, Shonky, Rui Da Silva i Til von Sein.
jozif ponownie podkreślił swój talent i muzyczna różnorodność wydając w 2011 epke ‚Twilight’ wraz z wokalistką R & B i soul Terri Walker dla More Music. Jego różnorodność jest katalizatorem do dalszego rozpoznania i wsparcia ze strony m.in. Damian Lazarus, Steve Lawler, Andrew Weatherall, Art Katedra i Droog, z których wszyscy mają upodobali sobie styl muzyczny jozifa.
Produkcje jozifa to sploty luźnych i leniwych linii perkusyjnych i poruszających smyczków, zabarwione o atmosferę slo-mo i funku, które chwytają za nasze serca.
MAMY ZASZCZYT OGŁOSIĆ, IŻ PLANOWANY WYSTĘP ARTYSTY BĘDZIE W RAMACH OFICJALNEGO TOUR’U WYDAWNICTWA BALANCE, KTÓRE 25 LUTEGO UKAŻE SIĘ JAKO JEDNO PŁYTOWA KOMPILACJA TEJ PRESTIŻOWEJ MARKI, W ZWIĄZKU Z CZYM BĘDZIEMY MIELI KILKA CIEKAWYCH PREZENTÓW DLA UCZESTNIKÓW NASZEJ IMPREZY more info : http://www.muno.pl/news/jozif-balance-balance-music-mix-cd-tracklist/


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Brak zdjęcia Warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła

Cz, 17 października 2019
godz: 18:00

NIE.SPOKOJNIE akt III | Official BALANCE tour pres. JOZIF (Crosstown Rebels) Warszawa

Lor – Warszawa

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
NIE.SPOKOJNIE akt III | Official BALANCE tour pres. JOZIF (Crosstown Rebels) Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

NIE.SPOKOJNIE akt III | Official BALANCE tour pres. JOZIF (Crosstown Rebels) Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30