Nie.Spokojnie akt II | FRIVOLOUS (Cadenza)

Clubbing

Sobota, 10 listopada 2012
godz: 21:00

55

ul. Żurawia 32/34, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pierwsza edycja i jej zaskakujący sukces frekwencyjny dały nam do zrozumienia, że zarówno pomysł jak i jego realizacja bardzo Wam przypadł do gustu. Nie mogąc się doczekać kolejnego sezonu imprez plenerowych, postanowiliśmy chwilowo przenieść naszą zabawę „pod dach” klubu, który przemienimy dla Was w równie interesujący sposób jak to miało miejsce w ogrodzie przy ul. Spokojnej, do którego na pewno powrócimy w sezonie 2013.
…a tymczasem kompletujemy obsadę drugiego aktu imprezowego show pt: NIE.SPOKOJNIE. Dołącz do wydarzenia, a wkrótce poznasz swoją rolę w kolejnym przedstawieniu, na którym tym razem zabawimy się motywami teatru i maskarady. Dopełnieniem konwencji będzie show artysty, dla którego to specjalnie stworzyliśmy  formułę i pomimo już kilku produkcji w Polsce z jego udziałem jesteśmy pewni, że jeszcze żadna z nich nie była tak mocno dedykowana jego twórczości.

FRIVOLOUS (Cadenza)
Pod tym pseudonimem ukrywa się pochodzący z Vancouver DJ i producent – Daniel Gardner. Ma on na swoim koncie kilkanaście singli oraz dwa autorskie albumy – „Somewhere In The Suburbs” dla Karloff oraz „Midnight Black Indulgence” dla ~scape.
Frivolous w świecie muzyki elektronicznej ceniony jest za swoje energetyczne, pomysłowe oraz oryginalne live acty, podczas których korzysta z najróżniejszego sprzętu analogowego, cyfrowego, przedmiotów codziennego użytku jak również udziela się wokalnie.
Na początku 2010 roku Gardner nagrał dla należącej do Luciano wytwórni – Cadenza – bardzo udaną EP’ke „Couples Therapy”. Najwidoczniej panowie przypadli sobie do gustu, gdyż Luciano zaproponował Danielowi nagranie pełnowymiarowego albumu. Płyta „Meteorology” miała swoją premierę w połowie lutego 2011 i przez wielu odbiorców była określana albumem roku.
Gardner w światku muzyki elektronicznej może już uchodzić za instytucję, opracował między innymi osobliwy sposób tworzenia, który nazwał „DIY electronic music” i który pieczołowicie opisał na swojej oficjalnej stronie. Z kolei by stworzyć krążek „Meteorology”, uciekł z zatłoczonego Berlina na jedną z maleńkich wysp na Pacyfiku, odcinając się jednocześnie od wszystkich ludzi i zobowiązań, którymi był obarczony, a które to nie pozwalały mu osiągnąć komfortu tworzenia. W tropikalnym raju w ciągu czterech miesięcy zdołał skompletować wszystkie utwory, choć nie udało mu się uciec od własnych problemów, jakimi można nazwać rozstanie z wieloletnią partnerką.
Dramaturgia związana z tworzeniem tego materiału i występami Daniela stały się dla nas inspiracją do zorganizowania drugiego aktu imprezy pt: NIE.SPOKOJNIE. Do tego możecie się spodziewać mnóstwa dekoracji, które udało nam się wypożyczyć z magazynów Teatru Narodowego i które wypełnią wnętrze klubu podkreślając cyrkowo-teatralny charakter. Abyście mogli odpowiednio się dopasować do tego niespokojnego klimatu, na miejscu będą do dyspozycji charakteryzatorzy, którzy pomogą ozdobić wasze twarze, więc proponujemy zjawić się już na samym początku imprezy i zaliczyć b4 razem z naszą niespokojną ekipą. !
Ponadto :
Juniore (czwórka / muno.pl / SQ)
Glasse (rezi.dance / Big Boat Crew / Pioneer)
Adam Bekett (rezi.dance / Big Boat Crew / 55)
Simon Mattson (LoRise / InFine / theQ)


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Brak zdjęcia Warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła

Cz, 17 października 2019
godz: 18:00

Nie.Spokojnie akt II | FRIVOLOUS (Cadenza) Warszawa

Lor – Warszawa

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
Nie.Spokojnie akt II | FRIVOLOUS (Cadenza) Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

Nie.Spokojnie akt II | FRIVOLOUS (Cadenza) Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30