Music Of The Future presents: Cosmin TRG (ROM/DE)

Clubbing

Piątek, 18 listopada 2011
godz: 21:00

1500m2

ul. Emilii Plater 29, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

MUSIC OF THE FUTURE presents: Cosmin TRG (DE)
support: My Head Is Dubby, Mustnotsleep
second stage: Mo, Mic Ostap, Essence, Handrian, Jan Piotr Szatan
Music of the Future to impreza organizowana przez warszawski kolektyw Djski – Mustnotsleep, która kontynuuje profil działania kolektywu, czyli intensywne promowanie na terenie Polski inteligentnej elektroniki, by dotrzeć z tą muzyką do jak najszerszego grona słuchaczy i klubowiczów. Ten wyjątkowy cykl dotychczas zaprezentował dotychczas występy: Kowtona, Bok Boka i L-Visa 1990, George’a FitzGeralda oraz Nguzunguzu i Dubbel Dutcha. Na każdą z imprez dobierany jest polski support z czołówki sceny djskiej i producenckiej.
W listopadzie czeka warszawskich fanów elektroniki nie lada gratka ponieważ, do stolicy przyjedzie jedna z najciekawszych postaci berlińskiej sceny producenckiej Cosmin TRG. Urodzony w Rumunii, a obecnie mieszkający w Berlinie Cosmin Nicolae, jako producent zadebiutował całkiem niedawno bo w 2007 roku. Artysta ma na swoim koncie współpracę m.in. z Hotflush Recordings, Rush Hour Recordings, Hemlock Recordings, Tempa oraz Hessle Audio. Jak sam mówi, do każdej z produkcji podchodzi z inną wizją muzyki, czerpiąc z całego spektrum elektroniki: dubstepu, garage czy też techno. Pod koniec sierpnia 2011 roku, nakładem labelu należącego do Modeselektor – 50 Weapons, do sprzedaży trafił debiutancki krążek Cosmin TRG zatytułowany „Simulat”, co po rumuńsku znaczy ‚Udawany’. Jego występ w Polsce będzie promował jego debiutanckie wydawnictwo.

Na scenie obok niego tego dnia pojawi się znany, polski kolektyw My Head Is Dubby z Wrocławia. Narzędziem ich pracy jest winyl, a warsztatem obowiązkowo ciemna sala. Już od czterech lat na swoich imprezach starają się wypruć flaki z głosników i wzbudzić Technicsy. Przekształcając swoją fascynację basem w sprawne działanie grupowe, doprowadzili do realnego rozwoju gatunku w twierdzy Wrocław. Dzisiaj ciężko juz tutaj o klubową imprezę bez dubstepu. Ich siedzibą jest właśnie największe dolnośląskie miasto, mimo to wciąż przenoszą wirusa także na inne miejsca, grając regularnie m.in. w Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy czy Trójmieście.
Na głównej scenie zaprezentują się również organizatorzy cyklu: Mustnotsleep – duet warszawskich dji i producentów. W swoich setach łączą uk funky, dubstep, future garage ogólnie szeroko pojętą elektronikę. Pierwsze kroki djskie stawiali ponad 4 lata temu puszczając, w większości warszawskich klubów, kawałki takich, nieznanych wtedy jeszcze w Polsce, twórców jak Benga, Vex’d czy Burial. Grali i organizowali imprezy z takimi gwiazdami jak Jazzsteppa, Beans z Anti Pop Consortium, Jamie Vex’d, Ekaros, Arts the Beatdoctor czy Kowton, Bok Bok, L-Vis 1990, George FitzGerald i Nguzunguzu.
Na drugiej scenie zaprezentują się czołowi Dje technicznej sceny warszawskiej, czyli przedstawiciele Recognition: MO i MIC OSTAP oraz ESSENCE (Technosoul), HADRIAN i JAN PIOTR SZATAN [Detroit Beach Michigan].


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Music Of The Future presents: Cosmin TRG (ROM/DE) Warszawa

Sunday Shoutin’

Nd, 19 stycznia 2020
godz: 23:00

Music Of The Future presents: Cosmin TRG (ROM/DE) Warszawa

Wt, 21 stycznia 2020
godz: 23:00

Music Of The Future presents: Cosmin TRG (ROM/DE) Warszawa

22.01 | Środek

Śr, 22 stycznia 2020
godz: 21:00