Music is the answer: ALAN DIXON

Koncerty
Music is the answer: ALAN DIXON

Piątek, 25 listopada 2022
godz: 22:00

SASSY Warszawa

Grzybowska 60, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Music Is The Answer” to nowy cykl na klubowej mapie stolicy! Najświeższe brzmienia z najlepszych klubów na świecie. Na imprezach pojawi się czołówka sceny klubowej, reprezentująca różne muzyczne style. Od house’u po nu disco i dark disco.
Na pierwszej edycji Music Is The Answer zagra Alan Dixon, artysta, który razem z Adamem Portem nagrał wielki wakacyjny przebój „Forms of Love”. Płytę wydała popularna niemiecka wytwórnia Keinemusik, ta sama oficyna, dla której nagrywają &ME i Rampa.

Brytyjczyk zaskakuje świetnymi produkcjami, które ukazują się m.in. nakładem Permanent Vacation, Correspondant i Running Back. Prowadzi też własną oficynę Love Attack. Brytyjskie pismo Mixmag napisało o Alanie Dixonie, że to jeden z najlepszych brytyjskich DJ-ów i producentów, a jego nagrania regularnie pojawiają się na antenie BBC Radio 1 – grywali je Pete Tong, Danny Howard i Annie Mac. Każdy kto słyszał Dixona na ubiegłorocznym Carbon Silesia Festival wie, że to jeden z najlepszych DJ–ów na świecie.

Gospodarzami cyklu są Last Robots. Trudno napisać o nich cokolwiek nowego, ponieważ iRobot i Bert to jedni z najbardziej doświadczonych polskich DJ’ów i animatorów kultury. W ciągu swojej kilkunastoletniej aktywności muzycznej zdążyli wystąpić na wszystkich najważniejszych scenach w kraju, a także w ramach działalności promotorskiej – zaprosić do kraju największe gwiazdy światowej elektroniki!

Imprezę wspiera marka Chivas.

25.11 (piątek)

ALAN DIXON (Keinemusik / Permanent Vacation)
support: Last Robots
start: 22:00
tix: przedsprzedaż 30 zł / w dniu imprezy 40 zł

Rezerwacje:
 +48 784 526 700
 [email protected]

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Music is the answer: ALAN DIXON | 25 listopada 2022 Piątek, SASSY Warszawa

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Music is the answer: ALAN DIXON Warszawa

nothing,nowhere.

Sb, 03 grudnia 2022
godz: 19:00

od 79 PLN
Music is the answer: ALAN DIXON Warszawa

PARTY 2000

Sb, 03 grudnia 2022
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →