Move Mózg #38

Clubbing
House Indie Dance / Nu Disco Techno

Piątek, 09 listopada 2018
godz: 23:00

Jasna 1

ul. Jasna 1, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ekipa Move Mózg nie zwalnia i 9 listopada organizuje kolejna muzyczną wyprawę do innego wymiaru. Tym razem pilotami statku będzie pochodząca z Niemiec DJka Lady Oelectric,

Lady Oelectric (l.eclectic) urodziła się z zamrożoną margaritą w dłoni, waniliowym koktajlem mlecznym z boku i miłością do dziwnych, kosmicznych i egzotycznych wibracji. Jej serce bije w rytmach mentalnych. Nogi w basenie, ręce na winylu, lakier na paznokciach: leniwy homar, zmusza wszystkich do zrobienia aquafitness… we własnym pocie. Możesz przynieść ręcznik.
Lady Oelectric na swoje występy przygotowuje specjalne kostiumy. Jej pierwszym strojem była nadająca się do noszenia kula disco. Podczas ostatniej edycji Garbicz Festival występowała jako konik morski, a już teraz pracuje nad nowym projektem na występ w Warszawie – jesteśmy bardzo ciekawi co to będzie!
Tęskni za pierogami, barami mlecznymi i tymi dzikimi nocami, które miała w Krakowie na początku tysiąclecia, a także tymi, których nie pamięta, zwłaszcza tymi. Liczy na ciebie kolejne polskie oburzenie, z ciepłym piwem w dłoni i niesamowicie gorącymi tancerzami.
https://soundcloud.com/user-288136534

Kolejny gość to Janurz.
Janurz (SZOK, Floppy Disk Records)
To jednoosobowy projekt djski pełniący rolę dja na różnego rodzaju wydarzeniach skupiających pewną społeczność, jednak głównie takich, gdzie można potańczyć. Łatwiej wymienić działalności, z którymi do tej pory współpracował, niż bardzo liczne źródła inspiracji. Są to mianowicie: wytwórnia MMODEMM, dla której pełnił rolę rezydenta Office du Pain (przestrzeni przeznaczonej na miejsca wydarzeń organizowanych przez label), grywa regularnie na imprezach kolektywu SZOK oraz Floppy Disk Records.
https://soundcloud.com/janurz

Nie zabraknie również gospodarzy wieczoru czyli Oli Teks i Cyryla.

Załóż wygodne buty, obsyp twarz brokatem i kieruj się na Jasną 1 a my obsypiemy cię gwiezdnym pyłem i podzielimy się uśmiechem i porcja dobrej muzyki w klimacie disco i house!

Plakat: Przemek Oleksyn

RA: https://www.residentadvisor.net/events/1182681

Tax:
23:00-24:00 – 20zł
24:00- 30zł

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Move Mózg #38 Warszawa

Wu-Tang Clan: GZA @Warszawa, Progresja

Śr, 27 marca 2019
godz: 21:00

od 79 PLN
Move Mózg #38 Warszawa

Rebeka

Cz, 28 marca 2019
godz: 21:00

od 35 PLN
Move Mózg #38 Warszawa

Madchild

Cz, 28 marca 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
Move Mózg #38 Warszawa

High Contrast – Warszawa

Sb, 30 marca 2019
godz: 22:00

od 45 PLN