MIST PRES. CLAPTONE / RIVA STARR / DOORLY

Clubbing
House

Sobota, 09 lutego 2019
godz: 21:00

Palladium

ul. Złota 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W jednym z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o przedwojennej tradycji wystąpią artyści światowego formatu.

Tej nocy w Teatrze Palladium zagości tajemnicza postać w złotej masce – Claptone, a jego występ dopełnią: Riva Starr i Doorly.

Claptone to rozpoznawalny na całym świecie dj i producent, jednak nigdy nie zdradził swojej tożsamości. W 2018 roku wydał swój kolejny album zatutułowany „Fantast” i znalazł się w czołówce rankingu TOP100, corocznie przeprowadzanym przez DJ MAG i Beatport. Zajął drugie miejsce zaraz po Carlu Coxie w „THE ALTERNATIVE TOP 100 DJs LIST”.

Riva Starr znany też jako Stefano Miele ze Wschodniego Londynu, to nie tylko szanowany DJ, producent, ale i właściciel Snatch! Records. W rankingu „THE ALTERNATIVE TOP 100 DJs LIST” znalazł sie na miejscu 31 zaraz przed Jorisem Vornem.

Doorly to producent ale przedewszystkim Dj. Jego cykl imprez „Doorly & Friends” bije rekordy popularności na całym świecie. Współpracuje z firmą Pioneer jako jeden z Pro-DJ Ambassadors, jest bezpośrednio zaangażowany w testowanie, projektowanie i szkolenie Pioneera dla DJów.
Utrzymyje niezmienną obecność na Ibizie już 13 sezon, występując w Amnesia, Hi, Pikes Hotel,
Elrow, Mambo i Pacha.

Dopełnieniem całości imprezy będą Weikum, oraz wspólny występ M1k3 z Midi Zoo.

Długa noc przed nami!Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

MIST PRES. CLAPTONE / RIVA STARR / DOORLY Warszawa

Midnight Request

Śr, 11 grudnia 2019
godz: 23:00

MIST PRES. CLAPTONE / RIVA STARR / DOORLY Warszawa

Piekarnia na Jasnej

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

MIST PRES. CLAPTONE / RIVA STARR / DOORLY Warszawa

Pryzmat

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00