MISBHV x BRODINSKI

Clubbing
Techno

Piątek, 21 listopada 2014
godz: 22:00

Libido Night Club

Kredytowa 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

MISBEHAVE MISBHV i Brodinski razem 21.11.2014.
Nadeszła pora kiedy przenosimy siedzibę do stolicy … Taka okazja zasługuje na legendarny melanż.
Po pierwsze kto, po drugie gdzie, po trzecie dla kogo.
Louis Brodinski to nasz stary przyjaciel. On jest fanem naszej firmy, my kochamy go jako DJa, zwłaszcza w hip-hopowej odsłonie. W tym roku wychodzi jego pierwszy debiutancki album. Wyprodukował właśnie nowy singiel Theophilusa Londona – Tribe. Współpracował również z Kanye Westem przy „Yeezusie”.
Swoich imprez nigdy nie robimy w wielkich klubach, to nie w naszym stylu. 21.11 specjalnie na tą okazję, odpalamy zamknięty od jakiego czasu strip club Libido. Bedzię intymnie, namiętnie i baaaardzo gorąco… Lokal Mieści 500 osób. Zdajemy sobie sprawę, ze pojemność klubu będzie kilkukrotnie mniejsza niż zainteresowanie, ale nie mamy ambicji robienia imprez masowych, w bezdusznych, zimnych przestrzeniach czy festiwalowych namiotach – zostawmy to innym.
Oprócz Brodinskiego o oprawe muzyczna zadbają nasze najbliższe mordy ♥
Janek Porebski to pierwszoplanowa postac na klubowej mapie Warszawy, człowiek w koszuli z Hot Dogiem, OG Flirtiniak, ktory sprowadził do stolicy postaci takie jak Hudson Mohawke.
Auer to świetny producent i znakomity DJ, ktory produkuje dla Pezeta, ale rowniez dla klubów – sprawdzcie jego kawalki na skladankach Flirtini: Heartbreaks & Promises. Poza tym nasza ulubiona morda.
MISBHV reprezentowac bedzie Teezy, ktory w ramach projektu Supra1 mial okazje wspolpracowac juz blisko z Brodinskim – Brodinski remiksowal „I Still Believe” z debiutanckiego EP S1 a chlopcy odwdzieczyli sie remixem „Eurostarr” dla Francuza.
Pozostały line up – TBA
Będzie zatem rodzinnie na wielu płaszczyznach.
Zapraszamy Was do spędzenia z nami tej nocy w zgoła innych, bardzo zmysłowych okolicznościach… Będą tańczyły najlepsze dziewczyny i będzie nas tam tyle, żeby zapewnić każdemu komfort zabawy. Główny parkiet – bar – to hip-hop. Piętro niżej, techno.
Dziękujemy Wam za wsparcie i do zobaczenia 21 listopada!
Adres:
Kredytowa 9
Warszawa
www.misbhv.com


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

MISBHV x BRODINSKI Warszawa

Sublimacja #25: Sunchase (UA)

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:22

MISBHV x BRODINSKI Warszawa

RETRO PARTY / Hydrozagadka

Pt, 28 lutego 2020
godz: 22:30

MISBHV x BRODINSKI Warszawa

J1 | Haloperidol: DJ DEEON

Pt, 28 lutego 2020
godz: 23:00