Minus Music Club presents. Jody Wisternoff (Way Out West)

Clubbing
Deep house House Progressive House Tech House

Piątek, 14 grudnia 2012
godz: 22:00

Minus Music Club

ul. Chmielna 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jody Wisternoff to już niemalże weteran sceny. Zaczynał jako nastolatek od sukcesów w rejonach hip hopowych, trafił do finałów najbardziej prestiżowej imprezy w tych klimatach „DMC”. Na początku poprzedniej dekady zaczął produkować muzykę house, za czym przyciągnął uwagę samego Nicka Warrena.

W 1994 roku panowie połączyli siły i tak powstała jedna z najważniejszych grup w muzyce elektronicznej. Mowa oczywiście o Way Out West w ciągu pierwszych lat wydali wiele albumów tj: „Way Out West”, „Intensify” i „Don’t Look Now”, każdy z nich mimo stylistycznej ewolucji odniósł ogromny sukces, a album „Don’t Look Now” zyskał wśród wielu recenzentów miano najlepszej płyty 2004 roku.

Jody jako DJ także nie próżnuje, co miesiąc przemierza cały glob grając w największych i najlepszych klubach. Stał się jednym z ciekawszych nie tylko producentów XXI wieku, ale także dji. Jego sety ściągane są przez setki tysięcy słuchaczy, a produkcje wydawane są w największych wytwórniach naszego globu tj: Global Underground, Armada Muisc, Ministra Of Sound, Hed Kandi. Teledyski Jody’ego trafiają do takich stacji jak VIVA, MTV czy TMF nie raz znajdując się na topowych miejscach list przebojów.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Brak zdjęcia Warszawa

Happysad, 17.10.2019, Klub Stodoła

Cz, 17 października 2019
godz: 18:00

Minus Music Club presents. Jody Wisternoff (Way Out West) Warszawa

Lor – Warszawa

Cz, 17 października 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
Minus Music Club presents. Jody Wisternoff (Way Out West) Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

Minus Music Club presents. Jody Wisternoff (Way Out West) Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30