Minus Music Club presents. James Zabiela

Clubbing
Electro Progressive House Tech House Techno

Sobota, 08 grudnia 2012
godz: 22:00

Minus Music Club

ul. Chmielna 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jeden z najbardziej innowacyjnych i cenionych artystów na Świcie. Niemal każdego roku triumfator najbardziej prestiżowej listy DJ MAG TOP 100.
JAMES ZABIELA grał niezliczoną ilość razy w różnych miejscach na całym świecie (niektórzy twierdzą że podróżował więcej niż sam Doctor Who). Występował zarówno na imprezach dla japońskich buisnessmenów na pokazie Pionnier’a jak i dla 60,000 tłumu w Ameryce Południowej nie wspominając o tym co działo się w między czasie.
Początki jego kariery to zwycięstwo w konkursie Dj’ów kiedy to Sasha przyjął młodego brytyjczyka w poczet dj’ów swojej agencji Excession. Od tego czasu kariera James’a nabrała niesamowitego tempa.
Uzbrojony w napakowany dźwiękami laptop, cd playery i inne pudełka i maszynki do syntezowania brzmień Zabiela stworzył swoje własne miejsce na klubowej scenie. Został rezydentem Space na Ibizie i stworzył kompilacje wydane na Renaissance jako ‚The Utilities EP’ oraz ‚Wierd Science’. Artyści tacy jak Sasha, Royksopp czy Depeche Mode zwracają sie do niego po remixy.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Minus Music Club presents. James Zabiela Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

Minus Music Club presents. James Zabiela Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30