Funfte Strasse pres.: Minicromusic tour

Clubbing

Piątek, 30 października 2009
godz: 22:00

Lorelei

ul. Widok 8, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wieczór 30 października w klubie Lorelei to kolejny etap inauguracji działalności nowego, rodzimego projektu wydawniczego – Minicromusic Rec. – nastawionego na promocję wszelkich brzmień z pogranicza takich gatunków muzyki elektronicznej, jak deep-tech, tech-house, minimal-tech i techno. Po imprezach w Białymstoku i we Wrocławiu przyszedł czas na Warszawę.

W czasie imprezy Minicromusic Tour usłyszycie muzykę takich artystów, tworzących brzmienie Minicro, jak Michał Wolski, Mikołaj Menes, Raf Mickiewicz czy Mathias Nova. Każdy z nich zaprezentuje wycinek swojej twórczości w występie w 100 proc. live. Spodziewajcie się dużej dawki techno wskrzeszanego do życia w sposób niepowtarzalny, drugi raz niespotykany. Razem z nimi zagrają, prezentując swoje sety didżejskie, stołeczni DJ-e: Emilio i Guiddo. Poza czterema liveactami i dwoma setami DJ-skimi, które – mamy nadzieję – zaspokoją Wasze muzyczne oczekiwania, w swoim nieprzerwanym secie widżejskim wystąpi Kikla. Za jej sprawą przestrzeń wypełni się barwnymi sekwencjami. Aby zaś każdy zmysł odnalazł coś dla siebie, powietrze wypełnią dalekowschodnie mieszanki zapachów.

Zapraszamy 30 października do warszawskiego Lorelei na kolejną odsłonę działalności Minicromusic Rec., projektu, którego zadaniem jest dostarczanie najwyższej jakości brzmień techno.

Imprezy spod szyldu Minicromusic Tour odbywają się w Białymstoku (Homebar, 3.10), we Wrocławiu (Absynt, 17.10), w Warszawie (Lorelei, 30.10), Częstochowie (Flash Pub, 7.11) oraz Poznaniu (Cafe Mięsna, 14.11).
Do zobaczenia?

@@@

Minicromusic
deep-tech, tech-house, minimal-tech, techno
http://myspace.com/minicromusicSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Funfte Strasse pres.: Minicromusic tour Warszawa

Piekarnia na Jasnej

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

Funfte Strasse pres.: Minicromusic tour Warszawa

Pryzmat

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:00

Funfte Strasse pres.: Minicromusic tour Warszawa

Adriatique / Smolna

Pt, 13 grudnia 2019
godz: 23:30