Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show

Clubbing
Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show

Sobota, 07 marca 2020
godz: 22:00

Miłość

Kredytowa 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Miłość jest kobietą! Różnie z nią bywa, nie można bez niej żyć, zmienia nie do poznania, bywa nieprzewidywalna i potrafi nieźle sponiewierać! Zupełnie tak jak melanż 😉 Wypijmy za to!

Wpadnijmy sobie ramiona w nocy z 7 na 8 marca, bo mamy podwójną okazję do świętowania! Z miłości do tatuażu oficjalnie organizujemy huczny after po pierwszym dniu największego w naszej części Europy festiwalu tatuażu European Tattoo Show 2020 // Warsaw Ptak Expo, a z szacunku do pań – gruby before Dnia Kobiet! Potańczymy, pogadamy, pokażemy, ile w nas miłości… w końcu łobuzy kochają najbardziej 😉

Miejsce: Miłość – Kredytowa 9
Czas: 22:00
Wjazd free tylko dla posiadaczy opasek VIP
Wjazd dla pozostałych:
do 23:00 FREE
po 23:00 20 PLN
rezerwacje: [email protected]

Wasze serca rozgrzeją:

Praktyczna Pani aka Practical Ladyi [R&B | FUTURE | HIP HOUSE | JAZZ | URBAN | SOUL | BOOM BAP | DISCO]

Finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta, z tytułem mistrza Polski. Producentka muzyczna i autorka tekstów, promotorka imprez. W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów i mixerów. Miłośniczka lat 80tych i 90tych, szczególnie rnb, rapu i soulu. Jej muzyczne wpływy można określić jako romans klasyki z nieoczywistą elektroniką. Oryginalność i umiejętność wzbudzania emocji łączy z wysokim poziomem technicznym. Bogate doświadczenie zbudowała nie tylko na rynku krajowym, ale też odwiedzając: Japonię, Tajwan, Danię, Niemcy, Włochy, Szwajcarię Francję oraz Hiszpanię. Supportowała legendarną amerykańską grupę Slum Village oraz Masta Ace.

Spisek Jednego (Night Marks // EABS // Kokafellaz // Łowcy)

Spisek Jednego to charakterystyczna postać na polskiej scenie muzycznej, która swoją wszechstronność i talent łączy z wielkim zaangażowaniem oraz aktywnością na wielu polach. Przede wszystkim artysta jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz prestiżowego Red Bull Music Academy Bass Camp Warsaw, którego gośćmi byli m.in. Moodymann, Dorian Concept, Ikonika czy Tomasz Stańko. Co więcej, od lat Spisek to uznany producent i DJ, który współtworzył wiele projektów artystycznych – poza solową twórczością mowa tu m.in. o grupie Night Marks, którą współtworzy wraz Markiem Pędziwiatrem, czy współpracy z Pauliną Przybysz, W.E.N.Ą. Otsochodzi oraz Spinachem. Jego wydawnictwa ukazywały się nakładem tak znanych wytwórni, jak Asfalt Records, S1 Warsaw, U Know Me czy Polish Juke.Jeśli chodzi o działalność klubową, Spisek Jednego jest organizatorem popularnego cyklu Electro-Acoustic Beat Sessions (EABS), którego gośćmi byli m.in. M.E.D., Coultrain, Vienio, Te-tris, W.E.N.A. Jeru The Damaja, Paulina oraz Natalia Przybysz czy Raashan Ahmad. Ponadto, muzyk dzielił scenę z takimi postaciami, jak chociażby Oddisee, Hudson Mohawke, Rustie, Kaytranada, Snakehips, 123MRK, Paul White, Om Unit i Falcons. Wśród największych dokonań artysty należy wymienić Fryderyka w kategorii muzyka elektroniczna za płytę Pauliny Przybysz „Chodź tu”, którą współprodukował, wyróżnienie magazynu Soulbowl.pl, który uznał go za jednego z najlepszych remikserów roku 2012, a także popularną nagrodę WARTO wrocławskiej Gazety Wyborczej,a także regularne występy na takich festiwalach, jak Open’er i Tauron Nowa Muzyka.

BC (Gangsteppaz) [UK GARAGE | UK HOUSE | TECH HOUSE | DEEP HOUSE | UK FUNKY | 2 STEP]

BC to DJ & Promotor z Krakowa. Właściciel Stepz Records Label. Kolektyw Gangsteppaz, do którego należy BC, hołduje głównie stylistyce rodem z wysp. Szerokie spektrum brzmień prezentują grając w największych polskich miastach i organizując rozliczne potańcówki pod Wawelem. W ciągu przeszło czterech lat wspólnej działalności Gangsteppaz dali się poznać wielu koneserom niekomercyjnej muzyki elektronicznej. Ich autorski cykl imprez Avangardance pozwolił bywalcom krakowskich klubów posłuchać na żywo takich asów jak Zed Bias, Baobinga, Kanji Kinetic, 2 Bit Thugs, Hard House Banton, NB Funky, Benjamin Damage, Superisk, Randomer, Linton Brown, Xxxy, Last Japan, Dark Sky, Jamie Grind. Zaliczyli występ na zeszłorocznym Open’erze oraz na Era Nowe Horyzonty.

European Tattoo Show 2020 // Ptak Warsaw Expo:
To największy festiwal tatuażu w naszej części Europy. Na miejscu spotkasz setki tatuatorów, obejrzysz epickie pokazy fireshow i akrobatyki, zobaczysz wystawy, weźmiesz udział w koncertach, posłuchasz setów DJskich, obkupisz się w modne ciuchy oraz dodatki, dowiesz się, kto robi najlepsze dziary i zrobisz jeszcze tysiąc innych rzeczy. Ekipa @Tattoo Konwent przy organizacji European Tattoo Show połączyła swoje siły z innym kozackim wydarzeniem, jakim jest @Warsaw Motorcycle Show. Na oba eventy wejdziesz na jeden bilet. SZTOS.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show Warszawa

KARAŚ/ROGUCKI – Warszawa

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 19:00

Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show Warszawa

Nitzer Ebb / 09.04 / Progresja

Cz, 09 kwietnia 2020
godz: 18:00

Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show Warszawa

Airways

Wt, 14 kwietnia 2020
godz: 19:00

od 59 PLN
Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show Warszawa

Nicola Cruz LIVE

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 99 PLN
Miłość jest kobietą. Oficjalne afterparty European Tattoo Show Warszawa

Pharmakon (US) // 15.04 // Pogłos

Śr, 15 kwietnia 2020
godz: 19:30