Miller Fresh Sound pres. Desyn Masiello

Clubbing

Piątek, 05 grudnia 2008
godz: 22:00

Vinyl

ul. Żurawia 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Jedna z najjaśniejszych gwiazd klubowej sceny muzycznej Desyn Masiello wystąpi w ramach cyklu „Miller Fresh Sound” w piątek 5 grudnia w warszawskim klubie Vinyl. Impreza z udziałem didżeja i producenta z Wielkiej Brytanii rozpocznie się o godz. 22.
 
Desyn Masiello jest artystą szczególnie cenionym przez krytyków i miłośników muzyki house. Wspólnie z Lukem Fairem, gwiazdą kanadyjskiej sceny klubowej miał ogromny wkład w metamorfozę house’u przyczyniając się do jego znaczącego rozwoju.

 

Muzykę Desyna Masiello charakteryzuje oryginalny, trudny do skategoryzowania styl. W jego setach usłyszymy niemal wszystkie odmiany house’u: od klasycznych dźwięków po deep, techo, funky i progressive. „Czerpię inspiracje niemal ze wszystkich rodzajów muzyki. Wiele utworów, które znajduję nie kwalifikuje się do zagrania na scenie od razu, dlatego do pracy zaprzęgam technologię i tak je zmieniam, aby wpasowały się w moją wizję muzyki” – mówi artysta.

 

Desyn Masiello dla legendarnej wytwórni Yoshitoshi artysta nagrał trzecią część kompilacji „In House We Trust”. Dla wytwórni Bedrock pierwszy wolumin nowej serii wydawniczej „Bedrock Original Series”. Nowatorskie sety artysty zostały nagrodzone m.in. nominacją za najlepszy „Essential Mix BBC Radio 1” w 2004 roku.

 

Podczas „Miller Fresh Sound” z udziałem Desyna Masiello wystąpią również didżeje Decoy, Hanna Bernard, Leon. Za wizualizacje odpowiadać będzie Synestetic.

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Miller Fresh Sound pres. Desyn Masiello Warszawa

Muzofest 2019 – 5. Urodziny MUZO.FM

Pt, 18 października 2019
godz: 19:00

Miller Fresh Sound pres. Desyn Masiello Warszawa

Kollektiv Turmstrasse / Smolna

Pt, 18 października 2019
godz: 23:30