MicroFala x Nowa Fala 2022 x Gogan / Rytmik / Kamilescu/ Housemonkees/ Kevs (sunset warm up)

Clubbing
MicroFala x Nowa Fala 2022 x Gogan / Rytmik / Kamilescu/ Housemonkees/ Kevs (sunset warm up)

Piątek, 27 maja 2022
godz: 19:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Nowy cykl imprez klubowych na wiślanej Przystani Nowa Fala, którego gospodarzami są doświadczeni DJe i promotorzy muzyki – Rytmik i Housemonkees.
mikroFALA buja delikatnie i rytmicznie, ale w razie potrzeby potrafi nieźle namieszać i przerodzić się w przypływ pozytywnej energii. Raz w miesiącu w sezonie letnim będziecie mieli okazję wsłuchać się w puls micro, groove, rominimal.
Na początek cyklu przygotowaliśmy wyjątkowy lineup.

Gogan
DJ, producent, właściciel wytwórni, mieszkający we Wrocławiu. Od wielu lat mocno wspiera polską scenę minimal. Obecnie skupiony na własnym labelu Kooky Music, który wydała takich artystów jak Floog, Silat Beksi, Szafran, Gary Holldman i wielu innych. Jako promotor sprowadził do swojego kraju czołowe nazwiska sceny minimalowej takie jak: Mihai Pol, Varhat, Silat Beksi, Burnski, Subb-an, Catz n Dogz i wielu innych.
Przez lata Gogan wypracował własny styl muzyczny, balansując między micro-house, minimal techno i rominimalem. Na swoim koncie ma wiele wydawnictw digital oraz vinyl. Jego produkcje są grane przez czołowych artystów rumuńskiej sceny jak LIZZ, Crihan Silat Beksi, Cosmjn.
www.facebook.com/gogandj
soundcloud.com/gogandj
www.instagram.com/goganmusic/
Kamilescu
Stołeczny kolekcjoner płyt, za deckami od 2014 roku. W setach kładzie nacisk na puls, atmosferę i złożoną rytmikę, stymulując słuchacza do długich godzin rozmarzonego tańca bez wysiłku.
Mimo jasno zdefiniowanych preferencji, wciąż poszukuje własnego brzmienia i stara się zacierać granice przez zabawę kontrastami – łącząc nowe ze starym, emocjonalne z surowym, statyczne z dynamicznym.
Do tej pory można go było usłyszeć w większości miejsc z muzyką elektroniczną w Polsce.
Pod szyldem DeepMix Warszawa, a wcześniej DeepStation zorganizował niezliczoną ilość imprez w stolicy. Jego najnowszy projekt „Odcienie” skupia się na eksponowaniu kontemplacyjnego pierwiastka muzyki elektronicznej.
soundcloud.com/kamilescu
facebook.com/tyrurykamszot
Rytmik (aka Major F, Lekcja Rytmika, Elektrowkręta)
Pochodzący z Lublina, a okupujący stolicę Polski winylowy kolekcjoner, fan lat 90’tych, a przede imprezowy weteran. To także samozwańczy dziennikarz muzyczny, którego ulubionym kolorem jest melanż. Co tydzień w soboty prowadzi audycję „Lekcja Rytmika” na antenie Radio Kampus.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Miksuje rozmaite style muzyki zapewniając akcent na kwaśne dźwięki, groove i taneczny klimat oraz wyrazistą sekcję rytmiczną z niskim basem na froncie. W rozmaitych odcieniach łączy house, minimal i breakbeat. W swoich produkcjach preferuje syntezatorowe brzmienia wsparte szczyptą sampli.
Na scenie działa od 2007 roku – wcześniej jako FatAl F., FatAl Freak czy Easy Driver – grając we współtworzonych kolektywach SoundFellas, Radical Dancefloor Killers czy Warsaw All Skool Breaks oraz w acid’owej jednostce audio-wizualnej D’Vision 303. Reprezentant White Widow Records oraz Spekulla Records.
www.facebook.com/LekcjaRytmika
soundcloud.com/rytmikmusic

Housemonkees (aka Monkees)
DJ, organizator imprez, połowa dawnego kolektywu Soundfellas. Ekspansja na warszawską scenę zaczynała się od mniejszych klubów, ale apetyt rósł w miarę jedzenia. Grał u boku Freestylers i Ed Solo podczas zorganizowanej w ramach kolektywu Soundfellas imprezy w CDQ, supportował Stanton Warriors w niePowiem, współorganizował liveactowe wydarzenie House of Africa w Niebie. Wielokrotnie miksował w takich kultowych miejscach, jak Pomost 511 czy Mandala.
Pierwsze imprezy grał już na początku XXI w. w lubelskich klubach, jako breakbeatowy i UK Garage’owy dj Monkees. Obecnie house jest jego „weapon of choice”, ale jako weteran z niemal 20-letnim doświadczeniem wie, że nic tak nie doprawia seta, jak dobry oldschool.

Zapraszamy już od godziny 19:00 gdzie Kevs zadba o słoneczny warm up w blasku zachodzącego słońca.

Kevs (sunset warm up) 19:00-21:30Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

MicroFala x Nowa Fala 2022 x Gogan / Rytmik / Kamilescu/ Housemonkees/ Kevs (sunset warm up) Warszawa

Laboratorio Tropical Session @ DZiK

Śr, 29 czerwca 2022
godz: 21:00

MicroFala x Nowa Fala 2022 x Gogan / Rytmik / Kamilescu/ Housemonkees/ Kevs (sunset warm up) Warszawa

shama x przezwyczajność Warszawa

Cz, 30 czerwca 2022
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →