Mia Twin x Glasse | Nowa Fala 2020

Clubbing
Mia Twin x Glasse | Nowa Fala 2020

Sobota, 18 lipca 2020
godz: 20:00

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Chociaż dopiero poniedziałek myślami jesteśmy znów przy weekendzie ! 🍹🧡✨

A zapowiada się on niezwykle interesująco ! 👌🏼
O Wasz dobry nastrój i super zabawę zadbają
👇🏼

🎧 Mia Twin – Ponownie u Nas 💛 • DJ-ka, producentka muzyczna, animatorka klubów i promotorka imprez. Rozpoczęła swoją drogę muzyczną od śpiewu w zespołach, chórze oraz grze na gitarze i pianinie.
Po tak wszechstronnym wykształceniu jej chęć dzielenia się pasją do muzyki przerodziła się w miksowanie płyt na imprezach.
Szybko stała się miłośniczką vinyli. Po niedługim czasie miała na swoim koncie bookingi w czołowych polskich klubach, została również doceniona przez publiczność niemiecką, hiszpańską oraz indyjską.
Zagrała na żywo w licznych audycjach w polskim radio “Czwórka”, radio “Roxy” oraz podczas streamingów w klubie Smolna („Smolna On Air“) i w poznańskiej Tamie („Plug.in“).

🎧 Glassé – Po raz pierwszy za gramofonami stanął w 1996 roku. Zaledwie kilka miesięcy później zadebiutował przed półtoratysięczną publicznością u boku szefa wytwórni Positiva, Kevina Williamsona w warszawskim klubie Planeta. Związany początkowo z agencją Groove Republic brał udział we wszystkich niemal najważniejszych imprezach rodzącej się wówczas stołecznej sceny house’owej.

Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky. Przed kilkoma laty skierował się w stronę głębszych i mrocznych brzmień, by dziś graną przez siebie muzykę określać mianem twisted house’u.

W ciągu ponad siedmioletniej kariery dj-skiej zjeździł niemal całą Polskę, wielokrotnie występując w czołowych krajowych klubach. Dziś najczęściej można go usłyszeć w Piekarni, której jest oficjalnym rezydentem. Regularnie pojawia się na imprezach w poznańskim Eskulapie, gdańskim Metrze, bydgoskim Sonobarze, łódzkiej Sodzie, sopockim Sfinksie, opolskim Highlanderze, katowickim Mega Clubie, olsztyńskim Boomtownie i Rewersie.

Jako jeden z nielicznych polskich dj-ów miał okazję prezentować swe umiejętności zagranicą.

Imprezę wspiera Bacardi ! także spodziewajcie super promocji na koktajle ! 🍹🥂🥃🍸

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji stolików ☎️ 790 179 000



Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Mia Twin x Glasse | Nowa Fala 2020 Warszawa

Smolna Contest

Śr, 12 sierpnia 2020
godz: 21:00

Mia Twin x Glasse | Nowa Fala 2020 Warszawa

Lekko Techno pres. Piknik E10 / Iskra

Śr, 12 sierpnia 2020
godz: 20:00