M.Banded & Andreew B-day with Dave Robertson & Adam Shaw

Clubbing

Piątek, 27 marca 2009
godz: 22:00

,

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KONKURS!

 

Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie rozlosujemy 7 pojedynczych wejściówek na imprezę M.Banded & Andreew B-day with Dave Robertson & Adam Shaw. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: [email protected], wpisując także swoje dane kontaktowe – imię, nazwisko oraz numer telefonu.


Pytanie: Podaj nazwę wytwórni muzycznej, której właścicielem jest Dave Robertson?

 

_____________________________________________________________________________

 

Już 27 marca w klubie Piekarnia będziemy świętować urodziny dj’ów:  Andreew i Martina Banded’a. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was występ dwóch znakomitych djs i producentów z Wysp Brytyjskich – Dave Robertson & Adam Shaw. Pomimo importu na imprezie zagra również 15 dj’ów z Polski.

 

Dave Robertson został zauważony w 2004 kiedy jego EP ’’Can It Happen’’ and ’’Dr Robotnik’’ została podpisana z wytwórnią Hearing Aid (James  Zabiela) gdzie uzyskała uznanie takich producentów jak: Sasha, Pete Tong, Nick Warren czy Lee Burridge. Rok 2006 był bardzo szczególny dla Dave’a ponieważ jego singiel ’’1 Dunk Wonder’’ przez wiele tygodni utrzymywał się na 1 miejscu na djdownload.com chart i miejscu 2 na Beatport house chart!

 

Z biegiem czasu Dave podpisywał kontrakty z takimi lebalami jak: Saved Records (Nic Fanciulli) i Spoken Rec. (James Talk). Pod koniec 2006roku Dave Robertson rozpoczął współprace z Jon Gurd’em która okazała się trafem w dziesiątkę – ich singiel  “The Rendition” znalazł uznanie u takich sław jak: Carl Cox, Steve Lawler, Fergie, Sander Kleinenberg, D Ramirez czy Nic Fanciulli, który zagrał go w Essential mix’e.

 

Adam Shaw jest młodszym producentem lecz bardzo szybko pnącym się w górę,  jego dwa kawałki ‘Sick Note’ i ‘Screamo’ dla labelu PH Zero znalazły miejsce w repertuarze takich sław jak: Dubfire, John Digweed, Deadmau5, Pete Tong, Sebiastien Leger, Mark Knight czy Nic Fanciulli. Jego kolejny utwór został wydany w słynnej wytwórni Cr2 (Mark Brown) odbił się bardzo dużym echem na świecie ponieważ zaraz po tym dostał zlecenie na zrobienie remix’u kawałka ‘’Alone with me’’ dla Mau5trap Recordings. Remix na tyle spodobał się Deadmau5owi, że ten poprosił go o przygotowanie EP’ki, która składała się z dwóch utworów – ’DOG’’ i ‘’Six Degress’’. Oba kawałki grane były przez takich djs jak: Erick Morillo, Hernan Cattaneo, Slam, Pete Tong czy SOS (Desyn Masiello, Omid 16b i Demi).

 

Rok 2009 szykuje się bardzo emocjonująco ponieważ pierwszy release został już wydany w słynnym Toolroom Records.

 

http://www.pieksa.pl
http://www.myspace.com/piekarnia
http://www.myspace.com/daverobertson82
http://www.myspace.com/dexyweb