Mark Knight

Elektronika
Mark Knight

Środa, 10 listopada 2021
godz: 22:00

BANK CLUB

Mazowiecka 14, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

MARK KNIGHT wraca do Warszawy
10 listopada w warszawskim klubie Bank wystąpi gwiazda muzyki elektronicznej, producent i DJ, jeden z najbardziej uznanych artystów z branży – Mark Knight.
Ten nominowany do nagrody Grammy i drugi najlepiej sprzedający się artysta Beatport wszech czasów (z nie mniej niż dziesięcioma numerami na pierwszym miejscu) wydawał swoje utwory w uznanych wytwórniach na świecie, jak BBE, Stereo i Saved. Założył także jedną z najbardziej utytułowanych wytwórni muzyki – Toolroom.
Line-up z jego udziałem przyciąga tłumy w przestrzeniach muzycznych na całym globie, w tym Elrow, Crssd Festival, Space Miami, Studio 338, Warehouse Project, Womb Tokyo, Exchange LA i Amnesia Ibiza. Ambasador muzyki elektronicznej wielokrotnie występował w Polsce wzbudzając ogromny entuzjazm wśród sympatyków gatunku.
Mark Knight osiągnął międzynarodowy sukces również dzięki remiksom takich wykonawców jak U2, Dido, Florence and the Machine, Sg Lewis. Jego obszerna dyskografia obejmuje światowe hity – Man With The Red Face, Alright, Downpipe, All 4 Love oraz produkcje dla zespołów Faithless czy Underworld.
Knight dociera z selekcją muzyczną do ponad 15 milionów ludzi w 60 krajach prowadząc program radiowy w Toolroom Radio. Jedna z największych stacji radiowych w Wielkiej Brytanii, Kiss FM zaproponowała artyście stworzenie własnej audycji, prowadzi też program w Mi-Soul Radio.
Mark Knight stale gra w klubach i na festiwalach na całym świecie, także pod szyldem Toolroom.
Na imprezie będzie można usłyszeć również Mike Konstanty, Weikum, SHAZZE, AN_KA, Unknown Poets, Marcin Cudny i Owocowicz.
Partnerzy: Biletomat, Muno, Rytmy, Tango, RMF Maxxx, Mówią Na Mieście, 4am events, mediashake.
Start: 22:00
Koniec: 06:00
Bilety dostępne na: www.biletomat.pl/imprezy/mark-knight-warszawa-10579/


Mark Knight | 10 listopada 2021 Środa, BANK CLUB

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Mark Knight Warszawa

DUSSLUZZ

Pt, 29 października 2021
godz: 23:59

Mark Knight Warszawa

Thriller | lista FB

Pt, 29 października 2021
godz: 22:30

Mark Knight Warszawa

Human Tetris (RU) / Warszawa / Chmury

Pt, 29 października 2021
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →