Madrugada

Koncerty
Madrugada

Środa, 20 marca 2019
godz: 20:00

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

wejście: 19:00
start: 20:00

Madrugada obchodzą XX-lecie działalności, wracając z tej okazji na trasę w oryginalnym składzie!

Sivert Høyem, Frode Jacobsen i Jon Lauvland Pettersen tour rozpoczną od dwóch (już wyprzedanych!) koncertów w Oslo, a luty spędzą grając w europejskich stolicach – do warszawskiego Nieba zawitają 20 marca. Trasa skupiać się będzie przede wszystkim na debiutanckim albumie „Industrial Silence”, który światło dzienne ujrzał w sierpniu 1999 roku. To wtedy zespół zapisał się na kartach historii norweskiej muzyki, natychmiastowo trafiając na szczyty notowań. W kolejnych latach Marugada nagrali cztery studyjne albumy, otrzymali kilka zobowiązujących nagród i zagrali niezliczoną ilość koncertów. W 2008 roku grupa zawiesiła działalność, a nadchodząca trasa będzie okazją do sprawdzenia, jak zespół radzi sobie na scenie po reaktywacji!

https://www.youtube.com/watch?v=0luBzkOsPWk

Istniejąc przez lata działalności całkowicie poza muzycznymi trendami, zespół doczekał dwudziestolecia, które świętować będzie podczas nadchodzącej trasy. Sprawdźcie, jak zaprezentują się na żywo 20 marca w Niebie! Sprzedaż biletów na koncert startuje w najbliższy piątek!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Madrugada | 20 marca 2019 Środa, Niebo

Biletomat.pl
95 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Madrugada Warszawa

Gruuv On feat. Vero Yagé

Wt, 18 lutego 2020
godz: 23:00

Madrugada Warszawa

Środek

Śr, 19 lutego 2020
godz: 21:00

Madrugada Warszawa

Mr Silla (Mum) w Warszawie

Śr, 19 lutego 2020
godz: 20:00

od 35 PLN
Madrugada Warszawa

We Are Radar: Jensen Interceptor

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:00