Little Dragon [ZMIANA DATY]

Koncerty
Little Dragon [ZMIANA DATY]

Wtorek, 30 listopada 2021
godz: 20:00

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WYDARZENIE PRZENIESIONE Z 13.03.2020 NA 30.11.2021

Little Dragon to niezmiennie jeden z najfajniejszych zespołów na planecie! Szwedzka grupa której przewodzi wokalistka Yukimi Nagano (znana też z nagrań Gorillaz czy Flume) wydaje nowy singiel „Tongue Kissing” i zapowiada trasę koncertową. 13 marca zobaczymy ich w klubie Niebo w Warszawie!

Little Dragon niedawno gościli już w Polsce dając znakomity koncert podczas chorzowskiego Fest Fest. Wiosną jednak fani będą mieli okazję nacieszyć się ich muzyką podczas klubowego występu w Niebie. W ostatnich miesiącach Little Dragon sygnowali znakomite wydawnictwo „Lover Chanting EP”, które potwierdziło świetną formę grupy z Göteborga, do której przywykliśmy za sprawą takich albumów jak „Ritual Union”, „Nabuma Rubberband” (nominowany do Grammy) czy „Season High”. „W czasach szaleństwa, tańczmy w imię pokoju i miłości!” – wzywają Szwedzi, którzy w muzycznym świecie cieszą się powszechnym uznaniem. Wystarczy wspomnieć, że wokal Yukimi słychać w nagraniach takich artystów jak Gorillaz, Flume, Kaytranadą, De La Soul, DJ Shadow, Mac Miller czy ODESZA. Zespół remiksował piosenki Rhye czy Childish Gambino, zaś niedawno ukazał się efekt ich muzycznego spotkania z BadBadNotGood „Tried”.

Występowali też na scenie u boku Gorillaz, Tyle The Creator czy Flying Lotus.

Koncert w warszawskim Niebie 13 marca jest częścią dużej trasy której kulminacją będzie show w sławnej londyńskiej O2 Brixton Academy dla pięciotysięcznej publiki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 


Little Dragon [ZMIANA DATY] | 30 listopada 2021 Wtorek, Niebo

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Little Dragon [ZMIANA DATY] Warszawa

Undercity 2020 [zmiana daty]

Pt, 30 października 2020
godz: 18:00

Little Dragon [ZMIANA DATY] Warszawa

Halloween: Mampi Swift [UK]

Sb, 31 października 2020
godz: 22:00

Little Dragon [ZMIANA DATY] Warszawa

Jam Sheptssion

Nd, 01 listopada 2020
godz: 16:00

Little Dragon [ZMIANA DATY] Warszawa

Netsky w Warszawie

Sb, 07 listopada 2020
godz: 22:30

od 69 PLN