Lick the… Sound pres Kate Sun B-day

Clubbing

Piątek, 23 marca 2012
godz: 22:00

Mocca

ul. Żurawia 32/34, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Ten wieczór będzie naprawdę wyjątkowy… Świętować bowiem będziemy rocznicę narodzin Kate Sun i to rocznicę niebylejaką…
Kate miała kilkanaście lat, gdy zorientowała się, że bardziej niż parkiet interesuje ją podest dj’a. W 2004 roku debiutowała w łódzkim klubie Bagdad Caffe, niecały rok po tym jak kupiła swoje pierwsze gramofony. Zaczynała od stylu progressive. Wówczas organizowała tematyczne imprezy w klubie Luka promujące ten gatunek muzyki na łódzkiej scenie klubowej.
Współtworzyła kolektyw Casa del Sol, z którym aranżowała cykliczne imprezy „Dźwięki Świata”, „Ritmo Sensual”, „Bassexuality”, „Importacion”. Do współpracy zaczęła zapraszać artystów z zagranicy, m. in. Nicola Gala i Dominica Plaza.
W Music Barze w Łodzi jako jedna z pierwszych tworzyła łódzką scenę progressywną. W 2006 roku zaangażowała się w cykl imprez „Ladys Night” mających na celu rozpowszechnianie kobiet na polskiej scenie klubowej. Wtedy jej styl ewoluował, z gatunku progressive na brzmienia bardziej undergroundowe: tech – house, minimal, deep. Skrzydła w tym kierunku rozwinęła pracując w łódzkim klubie Soda. Na cykliczne imprezy „Minimalove” i „Wild Women” zapraszała dj’ ów z całej Europy.
W 2008 roku rozpoczęła współpracę z łódzkim klubem Oiom, gdzie dołączyła do grupy Skylarkrecords. W Oiomie, a także w poznańskim klubie Eskulap uczestniczyła w projekcie imprez o nazwie „Technical girls”.
Z okazji dwunastej rocznicy wejścia Kate w pełnoletność planujemy tańczyć, grać, śpiewać i opijać tą zacną uroczystość jaką jest jedna z ważniejszych w życiu każdego człowieka zmiana kodu z przodu! Przybywajcie więc licznie, Wasza obecność i hulanki do białego rana będą najwspanialszym prezentem urodzinowym!
Wspierać muzycznie Jubilatkę będą Matias oraz ręka stwórcza cyklu „Lick the… sound” Misty Riva.
MATIAS na scenie klubowej zadebiutowal w 2006 r. Zainspirował się nurtem muzyki elektronicznej podróżując po klubach i eventach w całej Polsce jako dziennikarz i fotograf zwiazany z wortalem clubinn.pl, clubtechno.pl, oraz RDC. Swoje pierwsze kroki stawiał pod okiem Pawła Bobrowskiego (Mistrz Polski Dj) pomagając przy tworzeniu audycji „Noc Djów” w Radiu Dla Ciebie. Od początku muzyką przewodnią jego setów była muzyka technicza, w której do tej pory jest zakochany.
Od kilku lat zwiazany z klubem Luzztro, gdzie był rezydentem kilku cykli takich jak czwartkowy „Barbie idzie do Luzztra” czy niedzielny „Hot & Wet”.
MISTY RIVA to przede wszystkim ogromna dawka spontaniczności i energii. Muzyką klubową pasjonuje się od zawsze. Na początku jej upodobania muzyczne oscylowały wokół wszelkich odmian house, później zainteresował ją progressive i electro a obecnie, deep, dubtechno i techno najlepiej odzwierciedlają jej niepowtarzalny styl. Grała w wielu dobrych klubach w Polsce oraz poza granicami kraju. Jej sety to duża dawka energicznej muzyki, pozytywnych wibracji i dobrej zabawy. Organizowane przez nią imprezy pod hasłem „Lick the… sound” z udziałem świetnych polskich djów cieszą się ogromną popularnością i zaskarbiły już sobie rzesze wiernych, zawsze usatysfakcjonowanych odbiorców. Swój styl muzyczny określa jako deeptech choc tak naprawde nigdy nie wiadomo co spotka sluchacza, umiejetnie lawirujac miedzy roznymi stylami tworzy w kazdym secie muzyczna opowiesc, ktora nigdy nie bedzie taka sama…
Będzie miękko, deepowo, tanecznie i z pewnością gorąco!
Line up:
* KATE SUN (no dox on dex / Łódź)
* MATIAS (Artistika Foundation / Warszawa)
* MISTY RIVA (Lick the… sound / Sopot)
http://www.muno.pl/dj-art/kate-sun/
http://www.myspace.com/djnkatesun
http://soundcloud.com/mistyriva-1
Just be there & Lick the sound ! Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Lick the… Sound pres Kate Sun B-day Warszawa

Znamy się z Luzztro #6

Pn, 24 lutego 2020
godz: 23:00

Lick the… Sound pres Kate Sun B-day Warszawa

Half Moon Run – Warszawa

Pn, 24 lutego 2020
godz: 20:00

od 69 PLN
Lick the… Sound pres Kate Sun B-day Warszawa

Open Decks by Kubiński & BEXA.

Śr, 26 lutego 2020
godz: 17:00