Let’s: koncert Decadent Fun Club

Koncerty
Let’s: koncert Decadent Fun Club

Czwartek, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00

Fala - Pawilon nad Wisłą

Płyta Desantu, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

22 sierpnia spotykamy się w Fala – Pawilon nad Wisłą na koncercie Decadent Fun Club [Let’s is more]!
Decadent Fun Club to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej alternatywnej scenie muzycznej. Ich muzyka to chłodny powiew świeżości nawiązujący do zimnej fali i dark popu.

Decadent Fun Club
Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to chłodny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych muzycznych tradycji. Jedni doszukują się w niej wpływów post-punka i synth-wave’u, inni wrzucają do szufladki „dark pop”. Sam zespół ucieka od kategoryzowania swojej muzyki i określa ją jako emocjonalną karuzelę balansującą pomiędzy światłem i mrokiem.

W ciągu dwóch lat Decadent Fun Club wydał cztery single i teledyski oraz zagrał udane koncerty, m.in. Spring Break Festival w Poznaniu, Europejskie Targi Muzyczne CJG i pierwszy zagraniczny koncert na Pop-Kultur Festival w Berlinie. W lipcu 2017 Decadent Fun Club jednogłośnie wygrał konkurs Jarocin Festiwal. Zespół został dostrzeżony także przez media – otrzymał nagrodę w kategorii „nadzieja roku” od Trójki, a także znalazł się w plebiscytach na najciekawsze nowe zespoły według Gazety Wyborczej i K MAG.

Let’simy razem?

//
Fala – Pawilon nad Wisłą
Płyta Desantu, Bulwary Wiślane
NA WSZYSTKIE WYDARZENIA WSTĘP WOLNYSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Let’s: koncert Decadent Fun Club Warszawa

Znamy się z Luzztro #4

Pn, 27 stycznia 2020
godz: 23:00

Let’s: koncert Decadent Fun Club Warszawa

Wtorek BEZ domieszek | PIUR

Wt, 28 stycznia 2020
godz: 23:00

Let’s: koncert Decadent Fun Club Warszawa

Synth Jam Poziomy [Vol.6]

Cz, 30 stycznia 2020
godz: 21:00