LEKKA NIEDZIELKA – letnie granko co niedzielę w Rejsie

Clubbing
LEKKA NIEDZIELKA – letnie granko co niedzielę w Rejsie

Niedziela, 04 września 2022
godz: 14:00

REJS

Piotra Bardowskiego 2A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W letnie niedzielki plażujemy na miło przy czułych dźwiękach granych między 14 a 20 przez ulubione osoby didżejskie.

𝟏𝟕.𝟎𝟕 𝐛𝐫𝐚𝐭𝐤𝐨.𝐦𝐢𝐨𝐝𝐨𝐯𝐢č 𝐛𝟐𝐛 𝐃𝐣 𝐊𝐮𝐛𝐚 𝐊𝐨𝐳𝐚𝐤
ʙʀᴀᴛᴋᴏ.ᴍɪᴏᴅᴏᴠɪč
„Przyjmij tempo natury; jej sekretem jest cierpliwość”
globalnie.etnicznie.tropikalnie.słowiańsko.organicznie.plemiennie.orientalnie.roots.psy.bass.digital.downtempo.nativo.tradycyjnie.ludowo.radykalnie.chillout
FB: www.facebook.com/bratko.miodovic

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dᴊ Kᴜʙᴀ Kᴏᴢᴀᴋ
warszawiak, animator kultury, konferansjer, wokalista i pszczelarz.
W swojej DJ-skiej odsłonie również poszukuje bawiąc się konwencjami; organizując imprezy w mokotowskim DZiKu, podróżując po Polsce z imprezą „Ty masz mnie za głupią Dzikuskę”, czy grając na Bałkańskich Potupajkach. Ostatnio najbardziej zaangażowany w projekt eksplorujący i propagujący korzenną i nowoczesną muzykę z okolic równika – Laboratorio Tropical. W Rejsie zaprasza na wycieczkę przez różne odmiany Cumbii.
FB: www.facebook.com/warszawski.kozak

𝟐𝟒.𝟎𝟕 𝐅𝐚𝐟𝐢𝐤
Fᴀꜰɪᴋ
muzyk, dj, promotor imprez i koncertów. Dyplomowany pianista, aktywny perkusista. Aktualnie współtworzy zespoły Baśnia, Fale i Shuri-ken, w przeszłości związany był m.in. z bandami Aphonia live band, Romuald Brüdke, Starego czy Zawód. Przez wiele lat w duecie djskim Funk Joint Unlimited miał okazję grywać w najlepszych warszawskich klubach i zjeździć kilka innych polskich miast, współtworzył też kolektyw Piosenka Jest Dobra Na Wszystko. Prowadzi cykl Hasta la mañana siempre, Łagodne Zejście, Tarantino party. Regularnie grywa w Planie B, barze Studio, W Orbicie Słońca.
FB: www.facebook.com/@fafikmusic

𝟑𝟏.𝟎𝟕 𝐜𝐳𝐮ł𝐲
ᴄᴢᴜłʏ
wielobarwny didżej, promotor i gracz. ukraińsko-polski owoc. współtwórca radia kapitał i pięknej serii muzycznych spotkań pt. “kapitał hyperpop”.
odnalazł się w swoim słowiańsko-queerowym brzmieniu – wesołym, szybkim i nietradycyjnym. w milutkim tańcu miesza skoczny hyperpop z muzyką ballroomu i świata. do relaksu gra ambientowy szelest wody, słońca, flory i fauny, a do spoczynku kontemplacyjnego – mroczny drone+noise.
༼ つ ◕-◕ ༽つ
FB: facebook.com/czulyDJ

𝟎𝟕.𝟎𝟖 𝐌𝐞𝐬𝐛𝐫𝐮𝐭𝐚𝐡
Mᴇsʙʀᴜᴛᴀʜ
zajmuje się muzyką już od ponad 20 lat. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami i zespołami muzycznymi jako wokalista, muzyk czy twórca remiksów (m. in: Masala, Sedativa, The Bartenders, Make Progress, Babylon Raus, Akme, Miles Bonny). Zagrał setki imprez w klubach i na festiwalach. Dzielił scenę z takimi wykonawcami jak: Rhythm & Sound w/ Tikiman, Pole, Marko Furstenberg, Isolée, Zion Train, Joint Venture Sound System, Asian Dub Foundation, T. Love, Kult, Tripswitch, Hatti Vatti, Envee, Harper, Kwazar, Fischerle czy Vitalis Popoff. Tworzy również własne kompozycje, publikował m in. dla: Enypnion, Kanu Kanu, Qunabu, Telescope, S!te, Maq The Dog, Otake, Vidno Airlines, Dub Out Of Poland/Antena Krzyku, Laif, Brise Records, Zima, Fonografika. Od 2014 roku prowadzi niezależną wytwórnię „Trofika Records”, gdzie prezentuje twórczość artystów z kraju i zagranicy. Możecie spodziewać się ekskluzywnej mieszanki wysmakowanej elektroniki, bujających dubów oraz jazzujących motywów z pogranicza nujazz’u i broken beats.
FB: www.facebook.com/TrofikaRecords

𝟏𝟒.𝟎𝟖 𝐏𝐨𝐧𝐠𝐢𝐟𝐚𝐧𝐢 𝐛𝟐𝐛 𝐙𝐮𝐳𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐖𝐢𝐞𝐰𝐢ó𝐫𝐤𝐚
ᴢᴜᴢᴀɴɴᴀ ᴡɪᴇᴡɪóʀᴋᴀ
osoba majacząca się z tyłu głowy, zajmuje się różnego typu działalnością. organizowała imprezki wojtek oraz everything wrong is imaginary, gra w zespołach polsoja i qx. saturnalne serduszko.
FB: www.facebook.com/profile.php?id=100054286219694

ᴘᴏɴɢɪꜰᴀɴɪ
w sumie nikt nie wie co to jest
radiokapital.pl/shows/pongifani/

𝟐𝟏.𝟎𝟖 𝐒𝐞𝐥𝐕𝐚 𝐝𝐢𝐬𝐤𝐨
SᴇʟVᴀ Dɪsᴋᴏ
etno-elektroniczne alterego stołecznego DJa Toxic Disko. Swoich muzycznych inspiracji szuka głównie w kulturach Afryki oraz Ameryki Południowej, jednak często sięga również po etniczną muzykę z innych zakątków świata. W setach łączy śpiewy, perkusjonalia i instrumenty wspólnym mianownikiem w postaci szeroko rozumianej muzyki elektronicznej – od spokojnego downtempo po energetycznie taneczny afro-house i kuduro.
FB: www.facebook.com/ToxicDisko

𝟐𝟖.𝟎𝟖 𝐏𝐓𝐅𝐌
PTFM
warszawski DJ, chcący swoją świeżością i empatią melanżu przywrócić życie i blask najlepszym parkietom w stolicy.
PTFM przybywa na imprezy z najlepszym brzmieniem, takim jak: GHETTO FUNK / FUNK /MASHUP/ HIP HOP/ ELECTRO BANGERS / MOOMBAHTON.
FB: www.facebook.com/warsawfunk

𝟎𝟒.𝟎𝟗 𝐊𝐚𝐫𝐚𝐭𝐞𝐊𝐧𝐮𝐫
KᴀʀᴀᴛᴇKɴᴜʀ
za dnia korposzczur a wieczorami wegański jujitsero. W weekendy zaś trzęsie stołecznymi parkietami serwując nieśmiertelne hity z satelity. Najlepiej czuje się jednak w tropikalnych rytmach, zaczynając od reggaetonu, cumbii, dembow a kończąc na kuduro, afrobeat, afrohouse itp. Z tą właśnie mieszanką ogarnia imprezy pod szyldem Laboratorio Tropical Crew.
FB: www.facebook.com/Karate.Knur

𝐃𝐎𝐉𝐀𝐙𝐃: Na miejsce można dojechać samochodem, rowerem, i komunikacją miejską.
🚗 Przed Zalewem Bardowskiego znajduje się duży bezpłatny parking, gdzie można zaparkować auto.
🚌 Całkiem obok znajduje się przystanek autobusowy linii 170. Przystanek nazywa się: Elsnerów.
🚴 Trasę można też pokonać rowerem, odległość z centrum Warszawy to około 10 km.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

LEKKA NIEDZIELKA – letnie granko co niedzielę w Rejsie Warszawa

The Neighbourhood / Warszawa

Śr, 28 września 2022
godz: 19:30

LEKKA NIEDZIELKA – letnie granko co niedzielę w Rejsie Warszawa

On Art Dance&Music Festival

Śr, 28 września 2022
godz: 19:00

LEKKA NIEDZIELKA – letnie granko co niedzielę w Rejsie Warszawa

Koncert Na Tak/Warszawa/28-09-2022

Śr, 28 września 2022
godz: 20:00

LEKKA NIEDZIELKA – letnie granko co niedzielę w Rejsie Warszawa

RADICAL. Opening Party

Śr, 28 września 2022
godz: 22:00

LEKKA NIEDZIELKA – letnie granko co niedzielę w Rejsie Warszawa

czwartkowe WIR CREW

Cz, 29 września 2022
godz: 21:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →