KAYAH BREGOVIĆ

Clubbing
Instrumental Pop / Rock

Piątek, 05 października 2018
godz: 19:30

Torwar

ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przeżyjmy to jeszcze raz… Kayah i Goran Bregović ponownie wystąpią w Warszawie w 2018 roku!

Początek koncertu: 19:30, Otwarcie bram – 18:00

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki ponownie wystąpi na jednej scenie i zaprezentuje repertuar z kultowej, wydanej prawie dwie dekady temu płyty, na której znalazły się takie hity, jak „Śpij kochany, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Jedyny wspólny koncert Kayah i Goran Bregovića odbędzie się 5 października 2018 roku na warszawskim Torwarze.

Album „Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z tego albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń, o czym świadczy odbyta niedawno fantastyczna trasa koncertowa, w ramach której Kayah i Goran Bregović zagrali razem 8 koncertów w 7 polskich miastach. Ich występy zobaczyło łącznie ponad 22 tys. osób, które wspólnie zaśpiewały ponadczasowe „Śpij kochany, śpij” czy „Byłam Różą”.

Tak wielki entuzjazm wśród fanów nie przeszedł bez echa – Kayah i Goran postanowili, że należy się nam powtórka emocji z września 2017.

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zamów bilety już teraz na Biletomat.plSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

KAYAH BREGOVIĆ Warszawa

Kap Bambino

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 20:00

od 59 PLN
KAYAH BREGOVIĆ Warszawa

Kobosil, Somewhen / Smolna

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 23:30