Jeszcze / Blake x Listopad / Ikarvs

Koncerty
Jeszcze / Blake x Listopad / Ikarvs

Czwartek, 19 maja 2022
godz: 20:30

Chmury

ul. 11 Listopada 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Czwartek to mały piątek, więc czas zacząć weekendowe ekscesy. Specjalnie na tę okazję w Chmurach zagoszczą trzy elektroniczne projekty, które zaoferują słuchaczom ciężkie basy, transowe rytmy i instrumentalno-wokalne wykonania na żywo.
***
Jeszcze to duet obracający się w gatunkach synth i electro popu, dubu, deep tech- house’u i EDMu. W ich twórczości ważny jest wywołujący dreszcze kontrast pomiędzy mroczną, klubową muzyką a delikatnym, kobiecym wokalem. Oryginalne kompozycje i poruszająca warstwa wokalno liryczna sprawiają, że duet z każdym kolejnym singlem zyskuje na popularności i zdobywa nowych słuchaczy. Podczas koncertów na żywo lubią eksperymentować z remixami własnych utworów oraz przetwarzaniem wokalu licznymi efektami.
youtu.be/jlXqq3SQtJo
***
Blake x Listopad zaczęli przygodę z tworzeniem muzyki elektronicznej w 2020 roku, szybko odnajdując swój język na tym polu obracając się w okolicach techno, industrial, i IDM. Rytuał jest sednem twórczości tego projektu, ale rytuał skrzywiony, odbity w krzywym zwierciadle, rytuał, który sam się zjada w nihilistycznym spazmie człowieka XXI wieku.
www.youtube.com/watch?v=LPeVfCqn3s0
***
IKARVS to projekt oparty na improwizacji instrumentalno – wokalnej, która jest rdzeniem zarówno kompozycji, jak i występów na żywo.Oscylując wokół hipnotycznego downtempo, duet wykracza daleko poza gatunkowe konwenanse. Niebiańskie śpiewy w jednej chwili stają się upiornie zmodulowanymi pętlami wokalnymi, między którymi pobrzmiewa gitarowy duch funku, cumbii czy rocka psychodelicznego.Tę pozornie chaotyczną mozaikę sklejają jednostajny, powolny rytm oraz pulsujące głęboko pod powierzchnią basy.
www.youtube.com/watch?v=1STsWVrmVg8
****
Bilety dostępne na miejscu wydarzenia za 25zł.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Jeszcze / Blake x Listopad / Ikarvs Warszawa

Juwenalia Niepublików ’22

Cz, 19 maja 2022
godz: 15:00

od 20 PLN
Jeszcze / Blake x Listopad / Ikarvs Warszawa

Hospitality | Warszawa

Pt, 20 maja 2022
godz: 22:00

od 79 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →