Jessie Ware

Clubbing
Electronic Pop / Rock

Wtorek, 06 marca 2018
godz: 18:00

Torwar

ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-03-06 (wtorek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: COS Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście – 18:00, start – 19:30
Bilety: płyta – 139 zł
loża honorowa 250zł
sektory S/S1/T1/H/H1/G1 – 220zł
sektory G/T/Z/A/B – 180zł
sektory U/V/E/F – 150zł
sektory W/Y/C/D – 130zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Bilety kolekcjonerskie dostępne są na www.ticketmaster.pl!

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Jessie Ware!

Uwielbiana w Polsce autorka przebojów „Say You Love Me” i „Wildest Moments” powraca na koncerty do Krakowa i Warszawy! Artystka wystąpi 4 marca na krakowskiej TAURON Arenie Kraków i 6 marca na warszawskim Torwarze!

Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Penate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: „Running” oraz „Wildest Moments” wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R’N’B i muzyki tanecznej. Debiutancki album „Devotion” potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem. Drugi album w karierze, „Tough Love”, to płyta będąca fuzją elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco. Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel.

Jessie Ware nie ustaje jednak w komponowaniu popowo-elektronicznych przebojów – dwa single z nadchodzącego albumu artystki również przykuły uwagę publiczności i mediów, szybko gromadząc ponad milion wyświetleń.
Utwór „Selfish Love” jest zapowiedzią nowego kierunku muzycznego artystki znanej wcześniej z kojących, soulowych utworów opowiadających o miłości i jej braku.

https://www.youtube.com/watch?v=Q8T9vB1zIVM

Ostatnie, lipcowe występy artystki w Polsce wyprzedały się w zaledwie kilka dni!

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Jessie Ware Warszawa

Scooter: Space Transmission

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 18:00

od 99 PLN
Jessie Ware Warszawa

In House We Trust pres. Freemasons

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 21:00

Jessie Ware Warszawa

Wisława 90210 | 19.06

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 22:00

Jessie Ware Warszawa

Smolna: Alexander Kowalski, Somewhen

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 23:30

Jessie Ware Warszawa

999: closing

Śr, 19 czerwca 2019
godz: 23:00